Skocz do zawartości

Outback 3.6 R różnice między wersją US a EU?


TP_S

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze ma ktos wiedze, jak odkleic naklejke rejestracji z szyby, tak aby jej nie zniszczyc? Poniewaz kiedy ja przyklejalem to niezauwazylem, ze pod nia jest czujnik swiatla ...i cholercia mijania mi sie wlaczaja troszke za wczesnie niz powinny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ma ktos wiedze, jak odkleic naklejke rejestracji z szyby, tak aby jej nie zniszczyc? Poniewaz kiedy ja przyklejalem to niezauwazylem, ze pod nia jest czujnik swiatla ...i cholercia mijania mi sie wlaczaja troszke za wczesnie niz powinny :wink:

W prawym rogu, przy szybie, jest czujnik nasłonecznienia, ten od świateł jest obok czujnika wycieraczek (środek szyby na gorze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego pierwszego postu, znalazłem wersję US wyposażoną w system H-K z subwooferem, navi, kamerą cofania, skórą, podświetlanymi progami, bluetoothem, USB, chowanym bagażnikiem w relingach. To, że brakuje SI Drive nie powoduje, że wersja jest uboższa.

 

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego sprowadzilem... lopatki dzialaja tez jak jest "D" wbite i mozna np. hamowac sobie biegami :idea: :wink:

 

Możesz scharakteryzować twardość / miękkość zawieszenia Twojej wersji US?

 

Dziękuję

 

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codzien jezdze jeepem grand cherokee, wiec w porownaniu do niego obk jest twardy jak rajdowka :mrgreen:

A tak na serio , to tylko nieznacznie w zakretach czuc roznice wzgledem eu ...dla mnie jest super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy czujnik naslonecznienia? Do czego on sluzy, do AC?

Tak, nie warto go przesłaniać :!:

 

Czy moze ma ktos wiedze, jak odkleic naklejke rejestracji z szyby, tak aby jej nie zniszczyc?

Jedź do zakładu, który montuje szyby, mają odpowiednie do tego środki. Ewentualnie zostaje Wydział Komunikacji, wydają duplikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryzli - US spec MY10 ma obecnie samopoziomowanie?

 

Dzięki Bogu nie ma samopoziomowania 8), ale z drugiej strony brak regulacji ustawienia przednich świateł :roll:

Tak jest przynajmniej w modelu Premium, nie wiem jak w Limited.

Można to co prawda przerobić, ale ja świadomie kupiłem Europejskie przednie lampy bez mechanizmu do poziomowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...