Skocz do zawartości

10-lecie The Forum


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 955
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

co z tą listą noclegową, kto się zapisał do FWP :?:

 

ja się dopisuję do FWP

 

LISTA ZAKWATEROWANIA

 

Rezydencja Spalska http://www.rezydencjaspalska.pl/

1. carfit

2. Alex

3. beben + Kasia ( nie wiem jak biedaczysko to zniesie )

4. Grzegorz Magdziarz + Monika

5. Ekipa Łódzka

6.

 

FWP http://www.fwp.pl/spala.html

1. marcinb101+as100p

 

U Księdza : "( nie wiem jak biedaczysko to zniesie )"

1. Siela + Ewelina

2. Grzehoo + Sylwia

 

Zacisze http://www.naturatour.pl/zacisze

1. Albi + 1

2. Dark Knight + 1

3. leon

4. zento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! To już tyle lat - ja niestety nie dam rady, bo w ten weekend akurat świętuję córy 6te urodziny! Ale mi ostatnio sprawiła miłą niespodziankę- bo to już 2 lata jak mojego SUPER GT sprzedałem, a ona sie mnie pyta czy bym nie kupił Subaru żeby porajdować jadąc do szkoły jak kiedyś do przedszkola :lol: hehe, więc zacząłem spokojnie szukać znów SI, ale już bardziej cywila niż WRXa ;) więc może na 10te Plejady zdążę :D

 

Życzę udanej Imprezy każdemu :mrgreen:

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agenda Zlotu dopisana do pierwszego posta:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... 3#p1717663

 

Czyli piątek w Karczmie jest opcjonalny?

Jednak piątek zostaje niezorganizowany..

 

To może naprawdę by się zająć tym ogniskiem na piątek?

Żeby trochę różnorodności było dla tych, którzy dotrą w piątek?

 

Jest ktoś za??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syćkie plejady na niebie wskazujo ze bede
ino bez gitarrry :) gitarrry lubią być wrzucane w ognisko na takich spotkaniach :lol:
Piątek, 26 października:

Wieczorne beforeparty - od pierwszego gościa do ostatniego stojącego. Sugerujemy Karczmę Spalską jako sprawdzoną miejscówkę z niezłym jedzeniem i solidnie zaopatrzonym barem. Tego nie organizujemy ale pewnie będziemy :)

To może naprawdę by się zająć tym ogniskiem na piątek?

 

Z tej wycinanki wyszło mi :wink: że może by w piątek nie robić jednak żadnych ognisk, szkoda gitar i licho wie jaka będzie pogoda :? A w zamian zejść się w the karczmie na jakieś drink jam session :?: Może Damian mógłby podstawić jakiś wzmacniany mikrofon i kto czuje się na siłach mógłby do niego coś zawyć lub brzdąknąć :mrgreen: Szczególnie, że będzie Śmiechu 8) i będzie komu ratować sytuację :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to zarówno Smiechu jak i ja dostaliśmy wychodne tylko na sb-nd 8)

 

ale ponieważ gdzieś tam w delikatnych planach rozważam pojawienie się w pt to sie wypowiem . Imho pomysł z Karczmą Damiana jest lepszy niz grill/ognisko. Na głowę w razie co kapać nie będzie, ciepło zapewnione, wszystko pod nos podstawione itd a i Damian urwałby z tego cos dla siebie , po co dofinansowywac obcych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znanych i nieznanych forumowiczów.Nareszcie będę miał okazję większość z was poznać.

 

Bardzo się cieszę że Forum Subaru zdecydowało się zorganizować swoje 10-te urodziny w moim lokalu.Ze swojej strony dopilnuję żeby impreza wypaliła w 100% i żebyście miło wspominali Karczme Spalską.Z mojej strony możecie oczekiwać że:

 

1.Restauracja jest wyłącznie do waszej dyspozycji :wink: ( proszę jej tylko nie podpalić) :P

2.Możecie pic i balować i sobie nie żałować. :mrgreen:

3.Osoby które usną przy stole mogą spać nawet do niedzieli nikt im nie będzie przeszkadzał :shock:

 

 

Jeżeli chodzi o piątkowy wieczór to serdecznie zapraszam ,bedziemy przygotowani .Na górze retsauracji jest duża sala na 140 osób więc możecie się tam integrować i nikt obcy nie bedzie przeszkadzał.

Nie trzeba niczego rezerwować.ALKOHOL JEST,JEDZENIE JEST .

RABATY DLA FORUMOWICZÓW OCZYWIŚCIE OBOWIĄZKOWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znanych i nieznanych forumowiczów.Nareszcie będę miał okazję większość z was poznać.

 

Bardzo się cieszę że Forum Subaru zdecydowało się zorganizować swoje 10-te urodziny w moim lokalu.Ze swojej strony dopilnuję żeby impreza wypaliła w 100% i żebyście miło wspominali Karczme Spalską.Z mojej strony możecie oczekiwać że:

 

1.Restauracja jest wyłącznie do waszej dyspozycji :wink: ( proszę jej tylko nie podpalić) :P

2.Możecie pic i balować i sobie nie żałować. :mrgreen:

3.Osoby które usną przy stole mogą spać nawet do niedzieli nikt im nie będzie przeszkadzał :shock:

 

 

Jeżeli chodzi o piątkowy wieczór to serdecznie zapraszam ,bedziemy przygotowani .Na górze retsauracji jest duża sala na 140 osób więc możecie się tam integrować i nikt obcy nie bedzie przeszkadzał.

Nie trzeba niczego rezerwować.ALKOHOL JEST,JEDZENIE JEST .

RABATY DLA FORUMOWICZÓW OCZYWIŚCIE OBOWIĄZKOWE.

 

 

byłem , ucztowałem nie raz :wink: , znam "lokal" bardzo dobrze - polecam szczerze integracje pod opieką Damiana i jego zespołu - będzie Pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o piątkowy wieczór to serdecznie zapraszam ,bedziemy przygotowani .Na górze retsauracji jest duża sala na 140 osób więc możecie się tam integrować i nikt obcy nie bedzie przeszkadzał.

Nie trzeba niczego rezerwować.ALKOHOL JEST,JEDZENIE JEST .

Nie wiem jak Wy, ale ja w to wchodzę 8)

 

-- 15 paź 2012, o 15:40 --

 

Ekipa smołkersów

będzie wyjątkowo koncertować na elektrykach :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...