Skocz do zawartości

Sanki tylnego zawieszenia - GC8 a młodsze imprezy


piacho

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić sanki tylnego zawieszenia ( element o nrze 20151FA113 )

Wiem , że pasują od Forestera S10 i ciekawi mnie czy od jakiś nowszych subaru będą pasowały :?:

Czy ma ktoś z Szanownego Forum wiedzę ( i chęć podzielenia się nią :P ) na ten temat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od GD nie pasują.Moim skromnym zdaniem szukaj sanek w dobrym stanie od GC8. Wymiana nie jest skomplikowana. Jednak zdaje się,że nie powinno jej się wykonywać zbyt często ze względu na dosyć zasadnicze znaczenie połączenia/przykręcenia tego elementu z nadwoziem i bezpieczeństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują też od przednionapędowców,i nie bardzo wiem jakie ma znaczenie przykręcanie i odkręcanie względem bezpieczeństwa,trzeba tylko pamiętać żeby sprawdzić i ewentualnie powymieniać wszystkie gumy które będziemy odkręcać zwłaszcza sanki->buda i dyfer->sanki.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od GD nie pasują.Moim skromnym zdaniem szukaj sanek w dobrym stanie od GC8. Wymiana nie jest skomplikowana. Jednak zdaje się,że nie powinno jej się wykonywać zbyt często ze względu na dosyć zasadnicze znaczenie połączenia/przykręcenia tego elementu z nadwoziem i bezpieczeństwem.

Tylko ,że od gc8 wszystkie są mniej lub bardziej pognite ( używane oczywiście ) , a chciałbym włożyć w miarę zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...