Skocz do zawartości

przerywanie na lpg


rafixr

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś zna dobrego gazownika z okolic olsztyna

 

http://www.ede.auto.pl/ Mi do GT zakładali gaz i super im to wyszło, 25tys bez problemów :) Ostatnio mi szarpało przy przyspieszaniu i mysłałem ze to gaz ale dzisiaj świece zmieniłem na zwykłe NGK nie dedykowane do gazu i problem szarpania zniknął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracownik u edka sprawdzał regulował ze 5 razy i nic . a czy może mieć coś wspólnego filtr paliwa jest w zbiorniku i jeszcze tam chyba nikt niezaglondał

 

dobrze napisałeś. Pracownik u edka. Może trzeba zgłosić się do edka :D

I niech Ci dobrze zdiagnozują. Na tej podstawie może wiele Ci podpowiedzieć. U mnie wspomniał o zaworach i miał rację.

 

A kiedy zawory regulowałeś, może są za ciasno?

I czy wymieniałeś już czujnik stukowy? Mulenie w przedziale pomiędzy 2-3 tys. to może być jego sprawka.

 

Jak oni nie pomogą to chyba tylko Jako pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem w silniku 2.0 , szarpał też na gazie w tym zakresie obrotów co napisałeś a na benzynie wydawało się ok, u mnie pomogła wymiana przewodów wysokiego napięcia.

Sprawdż czy na benzynie na postoju jak szybko dodasz gazu z wolnych obrotów tak do 4 tys. się nie krztusi, strzela i czy dobrze przepala. Zrób to kilka razy , gaz do 3500-4000 wskazówka spadnie do 700 obr i znowu gaz do 3500-4000. Spróbuj tak z 4-5 razy I Jeżeli na benzynie ok to prawdopodobnie cos z LPG. Możliwe że jakiś czujnik w instalacji gazowej padł np. ciśnienia. Ale jak gazownik się podłanczał do komputera LPG to powinien sprawdzić błędy . Instalacja jest prawie nowa więc powinno wszystko dobrze chodzić, Może to też być trefny wtryskiwacz LPG ale to już takie gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...