Skocz do zawartości

Chodzi o skrzynie biegów do imprezy GT


dawid51

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo długo i trochę bez wielkich efektów staram się o konkretną informację .

Nie zagłębiając się w szczegóły (co się stało i dlaczego itd ) .Chodzi o samochód Subaru

Impreza GT GF8 vin JF1GF8LTD3TG036241 96r (mod93-96) .Jak widać jest to zwyczajne kombi zero sportu upalania . Poczciwy GTek poważnie zaniemogł - chodzi o skrzynie biegów .Obecnie w autku

znajduje się skrzynia TY752VN4AA ( a właściwie już jej niema ) . Nigdzie w sieci nie mogłem zidentyfikować mojej skrzyni ,co gorsza widzę ze temat jest to bardzo ,,szeroki,,.Czy ja mogę prosić o info jaką skrzynie mogę zastosować w swoim aucie (czy np taka jest OK ? 6C-TY752VB3FA )bez obaw ''fizyczne'' pasowanie do auta , ale także do tylnego dyfra ? Może jesteście Państwo w stanie powiedzieć jakie skrzynie (jaki numer ) mogę użyć jakie nie , lub z jakich aut mogą pochodzić a jakich nie .Bardzo fajną informacją byłoby też zdefiniowanie mojej skrzyni jakie mam przełożenie 4.111 , 3.900 . 4.444 ? . Jeżeli chodzi o przełożenie główne to pewnie iż jest to zwykły GTek mam 4.111 , a pytając o ''pasującą'' skrzynie do tego auta przełożenia na biegach nie robią mi specjalnej różnicy ,aby pasowała fizycznie do auta i grała z tylnym mostem.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

D/M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...