Skocz do zawartości

-*FJS*----TRENING-UPALANIE- TOR KIELCE ( 22 pazdziernik)----


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też dziękuję :mrgreen:

Przepraszam Fit że się nie pożegnałem ale jeździłeś w EVO X :wink:

Pogoda idealna. Opony też się spisały.No i na koniec nietypowy wypadek z felgą... ale to pewnie przedstawi własciciel owej felgi :mrgreen: , tak Przemek? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fit

Ja także bardzo dziękuję ! Atmosfera jak zawsze u Ciebie super :-) Trasą bardzo długa i baaaardzo ciekawa!!!

( ...)No i na koniec nietypowy wypadek z felgą... ale to pewnie przedstawi własciciel owej felgi :mrgreen: , tak Przemek? :lol:
Tiaaa... Ciekawa sprawa... Gówniana felga mi się przegrzała (raptem seryjny WRX w kombi, na TarOxie!!!), uplastyczniła (aż odcisnęły się na niej napisy z tarczy) i elegancko ukręciła wszystkie ramiona, gniotąc błotnik... Dobrze, że przy małej prędkości...

Dzięki EVAN i Ratburger za pomoc! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zamówiona,ekipa ? ....będzie wypasiona !

Pogoda nie tylko zamówiona, ale nawet ją dowieźli :mrgreen:

Miałem przyjemność wpaść na kilka kółek z waszką jego waszkowozem bis i Adim. Trasa idealna, porządek jak w przedszkolu, wszystko płynnie i bezpiecznie. Brawo, Fit! Pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych! Dzięki waszka, Adi i Fit!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w łóżku już....upadam po ciezkim dniu.

powiem tak,widzieć Wasze zadowolone twarze to dla mnie wypas!

Dzięki za spotkanie się w tak fajnym gronie ! To dla mnie jak zawsze wielki zaszczyt i przyjemność...

...mogłem dziś > popróbować znakomitości Waszych wózków z najlepszej pozycji dla mnie,czyli z lewego,bardzo dziękuję i mam nadzieje,że coś podpatrzyliście.

Dzęki za spotkanie starym niezawodnym ujeżdzaczom i nowym...super spotkanie.

Mam nadzieje,że trasy i klimat był jak zwykle FJSowo pozytywny !

Szkoda ,że co niektórzy nie dotarli ,bo pogoda i próby dziś powinny być w tym komplecie zadowalające :wink:

Foto video- było dwóch największych kozaczków z aparatami i pewnie coś pokażą,był też gościnnie ekipa filmowa z....to niespodzianka. Zobaczycie jak wstawią film. :wink:

 

Wasza wola walki w konkurencji czasowej ?....to dopiero widok! Czasy wkleje niebawem.

Reszte jutro...

 

Z rajdowym pozdrowieniem - Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...