Skocz do zawartości

GTek 96 koniec skrzyni bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!


dawid51

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam pomocy już wszędzie i albo nikt nic nie wie albo ''wszystko będzie pasowało '' itd .

Temat wydawałoby się prosty . Auto to Impreza GT 96r (model z cewkami na świecach i ''skośny'' IC inna stara maska , nadmuch na turbine z ''wiatrołapa'' - tak w skrócie żeby opisać , poprostu stary GTek) Przyjmijmy że kończy swój żywot skrzynia biegów. Być może się da naprawić (ale wątpie) dlatego bardzo potrzebuje sprawdzonej informacji jaką skrzynie mam ewentualnie kupić . Tam troszke

zmian było przez te lata i chciałbym kupić taką która pasuje do mojego auta bez problemu . Skrzynia która siedzi w nim teraz to TY752VN4AA, chciałem ją odnależć na różnych stronach tego typu - się okazuje że niema :( (http://www.gearhack.com/myink/ViewPage.php?file=docs/Subaru%20Transmission%20Chart )

Wiec bardzo proszę o pomoc jaką skrzynie mogę kupić i będzie pasowała bez problemu a jakiej

nie , czy sugerować się rocznikami aut z których pochodzą (tyle że to nie zawsze jest pewne) czy tymi numerami ze skrzyni ?

 

Bardzo proszę o pomoc .

Pozdrawiam

D/M

 

Jeszcze Vin aut ja coś pomioże JF1GF8LTD3TG036241, zwyczajny europejski GTek żadne UK czy JDM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by naprawić starą skrzynię,najpewniej i może się okazać że najtaniej.Jeśli nie to musisz szukać skrzyni której nr zaczyna się od TY752 (TY754 mają inne mocowanie do silnika,będą pasować ale jest z tym trochę rzeźby),przede wszystkim musisz znać swoje przełożenie żeby je zgrać z tylnym dyfrem,jeśli nie znasz to musisz kupić komplet (skrzynia+dyfer) ale jeszcze raz powtarzam że najlepiej i najpewniej jest zrobić starą,wszystko zależy od tego co padło,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...