Jump to content

Wygraj Subaru BRZ! :)

Flipper
 Share

Recommended Posts

Zachęcam do wzięcia udziału w plebiscycie „Best Cars 2013” – organizowanym po raz 19-ty przez magazyn Auto Motor i Sport - poprzez zagłosowanie na najlepsze auta spośród 373 modeli zgrupowanych w 10 klasach.

Wystarczy wejść na stronę http://www.best-car.eu/pl, wpisać kod dostępu (jest w każdym czasopiśmie) i wytypować czołówkę samochodów.

Wyniki plebiscytu zostaną przedstawione na łamach jednego z wiosennych wydań „Auto Motor i Sport”.

„Supernagrodą” w tym wydaniu plebiscytu jest nasz najnowszy sportowy model – Subaru BRZ, przypisany do kategorii samochody sportowe pod numerem G200. Jeżeli ktoś będzie miał problem z wyborem odpowiedniego samochodu - pomożemy ;)

Byłoby nam bardzo miło gdyby ktoś z Forumowiczów wygrał BRZ (koniecznie da się nam przejechać, prawda? :mrgreen: ).

W cuda wierzycie :lol: :?:

Cuda się zdarzają. Płacić nic nie musisz.

Trochę więcej optymizmu, to zwiększa szanse wygranej 8)

Wręcz odwrotnie. Czym więcej ludzi weźmie w tym udział tym szansa potencjalnego zwycięzcy spada :lol: Dlatego ja świadomie zwiększę Wasze szanse :roll:

Optymista mam na drugie :lol:

Płacić nic nie musisz.

a podatek od wygranej ? ;pp

Taki to raczej jest przyjemnie zapłacić. Nawet jak nie masz to samochód sprzedajesz i po sprzedaży kasę odzyskujesz.

W cuda wierzycie :lol: :?:

Wręcz odwrotnie. Czym więcej ludzi weźmie w tym udział tym szansa potencjalnego zwycięzcy spada :lol: Dlatego ja świadomie zwiększę Wasze szanse :roll:

Optymista mam na drugie :lol:

Wielkie dzięki zawsze lubiłem ludzi którzy bezinteresownie poświęcają się dla innych. Jak wygram masz u mnie rundę po okolicznych górskich oesach, słowo.

Jakby komus brakowalo wgladu w czasopismo i kategorie, oto skany 8)

https://picasaweb.google.com/1015650895 ... directlink

Wielkie dzięki Than_Junior

Cholera trochę zajmuje czasu żeby to wszystko wypełnić, ale co tam...... w końcu wolna niedziela.

Coś mi się pochrzaniło w "cytowaniach" jest późno w nocy i nie mam siły już tego edytować.... sorry ale i tak jest przejrzyście.

Auto Motor i Sport - w tym magazynie jest ten kod? :) do kiedy konkurs? :)

Tak, ale z tego co zauważyłem to wszędzie jest taki sam "A519"

KratekPL

Myśle że tak.

Pisząc tego posta jest już taka godzina że pewnie już spróbowałeś.

A co do tego kodu to wziąłem około 10 egzemplarzy auto-motor-sport w EMPIKU i wszędzie były takie same kody A519 :?:

• 2 weeks later...

W dupe. Wypełniłem całą ankiete i na koniec, wypełniłem prawie wszystkie dane - miałem przejść do maila i telefonu i odruchowo kliknąłem "enter" :? No i "dziękujemy za wypłenienie ankiety". Fcuk :x :mrgreen:

W dupe. Wypełniłem całą ankiete i na koniec, wypełniłem prawie wszystkie dane - miałem przejść do maila i telefonu i odruchowo kliknąłem "enter" :? No i "dziękujemy za wypłenienie ankiety". Fcuk :x :mrgreen:

Co nagle to po diable

brt, ale zdołałem podać adres, więc może jak wygram BRZ, to mi go pod dom przywiozą...

Oby to by bylo dopiero rozczarowanie ,wygrac i nie dostac nagrody.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...