Skocz do zawartości

Wygraj Subaru BRZ! :)


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do wzięcia udziału w plebiscycie „Best Cars 2013” – organizowanym po raz 19-ty przez magazyn Auto Motor i Sport - poprzez zagłosowanie na najlepsze auta spośród 373 modeli zgrupowanych w 10 klasach.

 

Wystarczy wejść na stronę http://www.best-car.eu/pl, wpisać kod dostępu (jest w każdym czasopiśmie) i wytypować czołówkę samochodów.

 

Wyniki plebiscytu zostaną przedstawione na łamach jednego z wiosennych wydań „Auto Motor i Sport”.

 

„Supernagrodą” w tym wydaniu plebiscytu jest nasz najnowszy sportowy model – Subaru BRZ, przypisany do kategorii samochody sportowe pod numerem G200. Jeżeli ktoś będzie miał problem z wyborem odpowiedniego samochodu - pomożemy ;)

Byłoby nam bardzo miło gdyby ktoś z Forumowiczów wygrał BRZ (koniecznie da się nam przejechać, prawda? :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby nam bardzo miło gdyby ktoś z Forumowiczów wygrał BRZ (koniecznie da się nam przejechać, prawda? :mrgreen: ).

Nie jes to optymistyczna wizja, nawet jeżeli to by sam administrator miał mie mojo nowo furom przejechać.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cuda wierzycie :lol: :?:

 

 

Cuda się zdarzają. Płacić nic nie musisz.

Trochę więcej optymizmu, to zwiększa szanse wygranej 8)

 

Wręcz odwrotnie. Czym więcej ludzi weźmie w tym udział tym szansa potencjalnego zwycięzcy spada :lol: Dlatego ja świadomie zwiększę Wasze szanse :roll:

Optymista mam na drugie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić nic nie musisz.

 

a podatek od wygranej ? ;pp

 

Taki to raczej jest przyjemnie zapłacić. Nawet jak nie masz to samochód sprzedajesz i po sprzedaży kasę odzyskujesz.

W cuda wierzycie :lol: :?:

Wręcz odwrotnie. Czym więcej ludzi weźmie w tym udział tym szansa potencjalnego zwycięzcy spada :lol: Dlatego ja świadomie zwiększę Wasze szanse :roll:

Optymista mam na drugie :lol:

 

Wielkie dzięki zawsze lubiłem ludzi którzy bezinteresownie poświęcają się dla innych. Jak wygram masz u mnie rundę po okolicznych górskich oesach, słowo.

 

Jakby komus brakowalo wgladu w czasopismo i kategorie, oto skany 8)

 

https://picasaweb.google.com/1015650895 ... directlink

 

Wielkie dzięki Than_Junior

 

Cholera trochę zajmuje czasu żeby to wszystko wypełnić, ale co tam...... w końcu wolna niedziela.

 

Coś mi się pochrzaniło w "cytowaniach" jest późno w nocy i nie mam siły już tego edytować.... sorry ale i tak jest przejrzyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dupe. Wypełniłem całą ankiete i na koniec, wypełniłem prawie wszystkie dane - miałem przejść do maila i telefonu i odruchowo kliknąłem "enter" :? No i "dziękujemy za wypłenienie ankiety". Fcuk :x :mrgreen:

 

Co nagle to po diable

 

brt, ale zdołałem podać adres, więc może jak wygram BRZ, to mi go pod dom przywiozą...

 

Oby to by bylo dopiero rozczarowanie ,wygrac i nie dostac nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...