Skocz do zawartości

BRA ze skóry sysnetycznej na maskę?


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widuję takie osłony na autach zza wschodniej granicy, ale znając realia dróg na Ukrainie, nie dziwi mnie to aż tak :wink:

 

Dzisiaj widziałam takie cóś na Chevrolecie. Czarna matowa osłona na czarnym aucie nawet nie wyglądała tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valdiiaga, nic nie poradzę, że bra to dla mnie część damskiej garderoby :roll: :P

 

 

Ja bym sobie tego na OBKa nie założyła... widywałam czasem jasne Legacy albo OBKa z taką czarną nakładką i nie podoba mi się to zupełnie...

 

..."ale to jest Twój tron" :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś o Forum praktykował takie ustrojstwo?

 

Ja kiedys mialem bre na Cordobie :)

 

Minusy:

Po 1wsze: rysuje sie lakier, kiedy pyl/piasek dostaje sie pod bre, takze trzeba czyscic systematycznie

Po 2gie: przy przymrozkach moze byc lekki fuckup, takze na zime radzilbym zdejmowac..

 

Ale moim skromnym zdaniem bra fajnie wyglada (nie tylko w sportowych autach..).. ale sa gusta i gusciki.

 

valdiiaga, jezeli liczy sie dla Ciebie tylko i wylacznie aspekt ochronny przed kamyczkami (nie wizualny), to mozesz tez okleic front maski folia bezbarwna.

 

A jak zdecydujesz sie na bre, to wrzuc fotki, z checia obejrze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilP,

Kurczę to ja nie wiem...U mnie lakier pod bra jest w b.dobrym stanie pomimo iż nie czyszczę pod nią co drugi dzień- co więcej czasem nawet na myjni jej nie demontuje i nie wycieram maski pod nią( oczywiście nie jest to nagminne tylko np.gdy brak mi czasu) i nic się złego nie dzieje 8)

Przy przymrozkach- fakt...demontuję ustrojstwo...Wtedy już wiem, że to najwyższa pora :D

Podsumowując ile ludzi tyle gustów-Nie dziwi mnie za tem komentarz forumowej braci, że to wieś obciach itp. szyderstwa :P Mnie się Ona po prostu podoba a poza tym...spełnia swoją podstawową funkcję...Chroni maskę przed uszkodzeniami...Tyle w temacie- PEACE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM, kiedyś szukałem sposobu na insekty rozmazujące się na szybie i trafiłem na informację, że właśnie ta BRA min. do tego służy. Podobno te pionowo wystające z krawędzi "niby listewki", powodują zmianę przepływu powietrza nad szybą i tym samym dużo mniej wadów ozdabia szybę przednia ...

Możesz potwierdzić czy to prawda?

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM, kiedyś szukałem sposobu na insekty rozmazujące się na szybie i trafiłem na informację, że właśnie ta BRA min. do tego służy. Podobno te pionowo wystające z krawędzi "niby listewki", powodują zmianę przepływu powietrza nad szybą i tym samym dużo mniej wadów ozdabia szybę przednia ...

Możesz potwierdzić czy to prawda?

PZDR

ja, po doswiadczeniach z plastikiem, moge zaprzeczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotruś, Potwierdzić taką informację mogą raczej tylko "POGROMCY MITÓW" :P

A tak poważnie to na prawdę b. trudno stwierdzić czy komary zabijają się o listewki czy o szybę...

NA PEWNO chronią przed kamykami itp.elementami które mogą skutecznie wpływać na degradację lakieru na masce i nie tylko...Tyle w tym temacie-pod tym podpisuję się obiema łapkami i każdym inny członkiem :lol: i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej...Ale skoro to takie wsiowe jest to wybór jak widać nie dla każdego...

Mnie tam się podoba....Czy wsiowo czy nie...Ja jestem ze wsi i ...TAK- bra jeździ w subaru i ma tam raczej dożywocie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI, Piekne :D Właśnie jest plan sprzedaży babci i zakupu...Dziadka :P Świetny jest :lol:

luksp, Jest tego troche na alle...Ja jak napisałem wyżej byłem pierwszy w Polandii (teraz nie dziwie się dlaczego :mrgreen: ) i dzięki temu dostałem Ją za free :P Wybór należy do Ciebie...Nie wiem czy wytrzymasz z napiętnowaniem przez brać forumową :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem BRA na swoich 2 poprzednich autach... nie smiejcie się, że golfy... to było dawno i w sumie nieprawda ;)

troche lat mineło... inne czasy były :)

010.JPG

Maskę od kamieni chroni ale co z ładnje maski skoro i tak jej nie widać ;)

Raczej nikt nie zakłada tego dla ochrony lakieru tylko dla wyglądu... a to już kwestia gustu.

Woda lubi się zbierać, nie raz po otwarciu maski po deszczu wylewały się dobre litry... tak więc istnieje mozliwość dostania sie wody w profil maski... nie zauważyłem rysowania lakieru, braku komarów na szybie też nie (chociaż miałem te "żagielki").

Kiedyś uważałem, że pasuje to jedynie do germanstyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...