Skocz do zawartości

BRA ze skóry sysnetycznej na maskę?


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne mocy to nie doda, a i szacunek przez to na dzielni nie będzie należny :lol:

A jak Wasze zdanie w temacie?

Ostatnio sporo tego ustrojstwa znalazłem na Allegro, ale fakt że do Subaru żadnej.

Ktoś z Was praktykował? A może ktoś nosi się z takim zamiarem?

Proszę o opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skóry to lipa. Z jakiegoś ocelota to lans

...a jeszcze lepiej z jakiegoś forfitera śfagra :)

 

a teraz serio - moim zdaniem kaszana - ani to wygląda ani spełnia jakąkolwiek przydatną funkcję bo na co to ma być? na komary? Na owady to jakiś bug remover, szmatka i po sprawie...

 

a może zwiększa Cx? :)

 

A może żeby szybciej rdza maskę wzięła...

 

Po co faktycznie się takie ustrojstwo zakłada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może cały samochód obciągniesz skórą...macieksubru pewnie pomoże ;)

w ameryce jest tego troche patrząc po zdjęciach. mnie jednak bardziej martwi co ile trzeba czyścić lakier pod, żeby nie porysować maski, co w okresie wrzesień-grudzień, jak bez przerwy leje, woda się dostaje pod tą skórkę...co przy pierwszym przymrozku?

Dla mnie większy sens ma oklejenie folią bezbarwną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne mocy to nie doda, a i szacunek przez to na dzielni nie będzie należny :lol:

A jak Wasze zdanie w temacie?

Ostatnio sporo tego ustrojstwa znalazłem na Allegro, ale fakt że do Subaru żadnej.

Ktoś z Was praktykował? A może ktoś nosi się z takim zamiarem?

Proszę o opinie!

 

 

 

Hejka..Jak to?a Ja? Ja mam taką już od przeszło 2ch sezonów :D

Nie no poważnie..Skąd mógłbyś wiedzieć...Bardzo przydatny gadżet...Chroni przed kamykami itp.elementami wpadającymi spod kół pojazdów poprzedzających- przynajmniej tak brzmi teoria Ja za to zauważyłem same plusy- może i to że tak właśnie jak zauważyłeś...rzekomo nie ma nikt w subaru a ja mam 8) Moja wersja jest ze skórki full natural :P

Jeśli coś więcej chciałbyś wiedzieć..pisz

Aha...Moje bra było zakupione na alle...I był to pierwszy egzemplarz sprzedającego do Subaru dzieki czemu dostałem je za free :D

to link jak wygląda na Mojej babci:

http://www.youtube.com/watch?v=rkj0bSZf ... ture=g-upl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valdiiaga, Spoko- po alko pisane więc różnie to wyglądać może więc proszę o wyrozumiałość :P

Nie...bra mam założone raczej tylko na sezon letni/ewentualnie wiosna/jesień...Ale nie prawdą jest że byle jaka woda/deszcz czy inny opad i zaraz łapie ruda :D Matiz to się tyczy twojej opinii :D Ja swoją nawet na myjni nie raz nie demontowałem i wszystko jest w porządku...Oczywiście nie jestem aż takim ryzykantem i gdy trzeba to ją demontuję i wytrę do sucha- to zajmuję przecież parę sekund...Bra jest ze skóry..Czy to lepiej czy gorzej- nie wiem...aż tak nie zgłębiałem tematu...MOGĘ JEDNAK ZAGWARANTOWAĆ iż założenie jej oprócz(jak tylko dla mnie widać)walorów estetycznych- na prawdę chroni maskę przed kamykami itp....i to było dla mnie priorytetem montując ją...Poza tym, że chciałem zrobić coś innego niż "inni" użytkownicy Subaru- co jak widać po raz kolejny udało Mi się bez błędnie :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego (foto: znalezione/mój)

25358520006_large.jpg

bravpn.jpg

Nawet mi się podobało, ale ostracyzm społeczny spowodował, że zdjąłem ;)

Jeździło to na masce pewnie od nowości 2004 – widziałem zdjęcia ze Stanów, 5lat temu była. Na zimę raczej nie zdejmowana. Obawiałem się, że po zdjęciu zostaną ślady po mocowaniach, ale na szczęście elementy mocujące i maska były dobrze zabezpieczone i nie ma teraz po niej śladu.

Póki co leży w garażu. Od Jurasa wiem, że Czesi polują na takie elementy i swoją sprzedał za 350pln. Ja się wymienię za lip spoiler :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima idzie, to proponuję również filcowe skarpety ponaciągać na felgi i nauszniki koniecznie żeby auto lusterek sobie nie odmroziło a co :)

 

Generalnie z obserwacji to takie dobra na aucie oznaczają w 90% że jedzie kolega z Białorusi. Nawet na busach się widuje. Tam widać ta moda ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...