Skocz do zawartości

impreza gh 2007 2.0


Carter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, po odpaleniu silnika bardzo bardzo często zdarza się że nie gasną kontrolki wyłączonej kontroli trakcji i asystenta ruszania, nie reaguje także wtedy przycisk wyłączania kontroli trakcji :cry: . Czym może być to spowodowane :?:

Proszę o pomoc w diagnozie tej usterki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ponownie wraca temat. Byłem z tym problemem w subaru w Łodzi ul. Rojna, wykasowali jakieś stare błędy z kontroli trakcji i powiedzieli że nic więcej nie widzą. Po godzinie wróciłem do nich bo znowu się zapaliły, zrobili adaptacje abs i powiedzieli że jak się powtórzy to oni już nic z tym nie zrobią. No i mama problem bo się powtórzyło. Czy ktoś mógłby mi pomóc w tym temacie. A może znacie jakiś lepszy serwis w okolicach Łodzi? .Proszę o jakieś wskazówki. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponownie wraca temat. Byłem z tym problemem w subaru w Łodzi ul. Rojna, wykasowali jakieś stare błędy z kontroli trakcji i powiedzieli że nic więcej nie widzą. Po godzinie wróciłem do nich bo znowu się zapaliły, zrobili adaptacje abs i powiedzieli że jak się powtórzy to oni już nic z tym nie zrobią. No i mama problem bo się powtórzyło. Czy ktoś mógłby mi pomóc w tym temacie. A może znacie jakiś lepszy serwis w okolicach Łodzi? .Proszę o jakieś wskazówki. :cry:

 

Jesli sie zapalaja bledy , to pojawia sie przy diagnostyce co jest powodem i wyswietla sie kod bledu ! i tam nalezy szukac przyczyny, mzoe to byc ktorys z czujnikow , czujnik skretu, pompa , czy komunikacja z CAN . wiec nie rozumiem dlaczego ktos Ci powiedzial ze nic z tym nie zrobia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...