Skocz do zawartości

Skrzynia 6 mt w gt R180


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tylko dyfry z 6MT DCCD miały płytkę z tyłu w komplecie.

 

nie trzeba podawać numeru skrzyń , bo wszystkie STI od 2007  z tyłu nie miały płytki  :)

dodatkowo tylny dyfer nie jest 3,9 a 3,54  :hi:

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie trzeba podawać numeru skrzyń , bo wszystkie STI od 2007  z tyłu nie miały płytki 

Ale tu chodzi o płytkę z tyłu gdy brak DCCD w skrzyni.U mnie siedzi taki zestaw. ;)

Natomiast @@ryjeks twierdzi,że płytka w R180 występowała tylko w połączeniu z DCCD.

Prawda li to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie trzeba podawać numeru skrzyń , bo wszystkie STI od 2007  z tyłu nie miały płytki 

Ale tu chodzi o płytkę z tyłu gdy brak DCCD w skrzyni.U mnie siedzi taki zestaw. ;)

Natomiast @@ryjeks twierdzi,że płytka w R180 występowała tylko w połączeniu z DCCD.

Prawda li to?

 

 

Oczywiscie że tak , były wersje spec c MY2002 i bodaj poczatek 2003 typowo auta pod rajdówki , gdzie nie było DCCD ale tylny dyfer był z płytką i z dyfrem 3.9 

O ile pamietam , to uzytkownik Jabar i Orzi mieli takie auto :) 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiscie że tak , były wersje spec c MY2002 i bodaj poczatek 2003 typowo auta pod rajdówki , gdzie nie było DCCD ale tylny dyfer był z płytką i z dyfrem 3.9 

Dzięki,nie będę musiał kupować baterii do latarki. :biglol: Choć browar w NS może wypaść drożej. ;)  :biglol:

No to czekamy...

 

Właśnie jakoś też znaleźć nie mogę :P

Ha niedowiarki. :mrgreen: Mam jeszcze sprawdzać u siebie ten numer skrzyni? :P  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie trzeba podawać numeru skrzyń , bo wszystkie STI od 2007  z tyłu nie miały płytki 

Ale tu chodzi o płytkę z tyłu gdy brak DCCD w skrzyni.U mnie siedzi taki zestaw. ;)

Natomiast @@ryjeks twierdzi,że płytka w R180 występowała tylko w połączeniu z DCCD.

Prawda li to?

 

 

Oczywiscie że tak , były wersje spec c MY2002 i bodaj poczatek 2003 typowo auta pod rajdówki , gdzie nie było DCCD ale tylny dyfer był z płytką i z dyfrem 3.9 

O ile pamietam , to uzytkownik Jabar i Orzi mieli takie auto :)

 

 

Nie ma w tabelce więc nie istnieje  ;)

 

Czyli jakieś rodzyny miały takie rozwiązanie. Dobrze wiedzieć  :pstryk:

 

W takim razie z ciekawości co siedzi z przodu w takim zestawie bez DCCD, a z płytką z tyłu ?

Suretrack, helical, płytka ? A środek standardowo obsługuje visko 4kgf ?

 

 

a niedowiarki.  Mam jeszcze sprawdzać u siebie ten numer skrzyni?  

 

Sprawdź, bo jest to ciekawe tak czy inaczej  :)

Edytowane przez ryjeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprawdź, bo jest to ciekawe tak czy inaczej 

Z czystej ciekawości sprawdzę dziś. :) 

 

 

W takim razie z ciekawości co siedzi z przodu w takim zestawie bez DCCD, a z płytką z tyłu ? Suretrack, helical, płytka ? A środek standardowo obsługuje visko 4kgf ?

Centralna szpera w 6MT bez DCCD to wisko 4kg,mocniejszych w serii nie było,przód to suretrack.Płytki z przodu żadna wersja seryjnie nie miała.Co do helicala w 6MT bez DCCD,to jeszcze nie spotkałem się z takim zestawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi suretrac z przodu,wisko 10kg centralnie i płytka z tyłu wyregulowana na ok.4kg.

Dla mnie jest ok.

Przy odpowiedniej geometrii i regulacji zawiasu,auto prowadzi się bardzo fajnie i przewidywalnie w każdych warunkach.

Trakcja ok.,skręcanie również,zarówno przy agresywnej jak i technicznej jeździe.

Dołożenie płytki na przód ma swoje plusy,ale wtedy auto będzie mniej chętnie skręcać,szczególne na wolniejszych,technicznych partiach trzeba je będzie agresywnie wrzucać w skręt.

No i płytkę od czasu do czasu trzeba przejrzeć,sprawdzić stan płytek,poprawić spięcie.W tylnym dyfrze nie ma z tym większego problemu,z przodem będzie "ciut" więcej roboty.

Wisko jest bezobsługowe,jak padnie,regenerujemy za parę stówek i ganiamy dalej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...