Skocz do zawartości

Przednie białe kierunkowskazy zderzak GL


DarkBlue

Rekomendowane odpowiedzi

Hej...NIE MA :( No chyba że trafi się Tobie jakaś mega okazja-ale raczej wątpię...Szukałem chyba z pół roku "u Nas" znaczy w Europie-i nic do zderzaka ze ssaka po prostu u Nas nie ma. Musiałem więc takowe(wersja smoked) kupić na ebay'u w USA 8)

To link do filmiku jak wyglądają u mnie ciemne...Sorry ale fot nie mam jak załączyć :oops: Przez chwilę je widać :P

http://www.youtube.com/watch?v=rkj0bSZf ... ture=g-upl

 

-- So wrz 22, 2012 9:40 am --

 

Oczywiście produkują takie również w wersji białej oraz clear...Aha i nie różnią się wyglądem/kształtem więc pasują do zderzaków tak przed jak i po liftowych :lol:

Jest tego trochę na ebay'u....Tylko cena nie zachwyca :( Mimo wszystko POWODZENIA

Ja z tego co mi wiadomo mam jedyny chyba taki komplet w Polsce (przynajmniej z tych które widziałem na forum lub w necie żadne nie miało takich kierunków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heh...Spoko spoko...całkowity koszt jaki za nie poniosłem to było jakieś 200zł co jak za taki rodzynek na rynku uważam za dobrą cene...Oczywiście więcej wyniosła wysyłka niż sam towar no ale co tam...Mam co chciałem :P Jeśli mogę radzić...Jak znasz język angielski to staraj się pytać ludzisków na ebay'a którzy sprzedają autka na części-jak dostrzeżesz że mają takie kierunki (a trafia się tego sporo bo u nich tego od groma jest)-pytaj....Właściwie to potrzebne by Tobie były same klosze bo wkłady pasują stare i zawsze to oryginały a nie zamienniki które niestety nie są zbyt wysokiej jakości :D Taniej wyjdzie i zakup i wysyłka...

Dzięki za koment...Dokładka to HT Autos dedykowana do przed liftowego gt'ka ale jak widać po małych przeróbkach nawet nie źle zagrała i w wolnossaku :D Tu masz link do ich strony

http://subaru-impreza-body-kits.co.uk/index.html

Starałem się dążyć do tego wyglądu i cel swój prawie osiągnąłem...Na zimę szykuję kolejne mody-jeśli oczywiście wcześniej babcia nie zmieni właściciela- bo i taki jest plan...

A to link jak "babcia" gada 8)

Pozdro i w razie czego- pisz...

 

-- N paź 07, 2012 7:23 pm --

 

A teraz prosze o POMUKA :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...