Skocz do zawartości

Czym i jak na Sardynie ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Proste niby pytanie , ale nie umiem znaleść odpowiedzi , samochód odpada , bo ma to być na wyjazd na kilka dni (rajd WRC) :P

Samolotów bezposrednich nie mogę znaleźć , jakieś propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Wloch a potem prom na wyspe:)

 

-- Wt wrz 18, 2012 4:56 pm --

 

http://www.directferries.co.uk/ferries_ ... rdinia.htm

Dzięki a raczej odpada , prom płynie od 8,5 do 12 h :shock: i ceny tez nie małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZieki ! całkiem niezła opcja choć trochę za długo wolnego , a to niestety uciekających kasa :D . Prom odpada w przebiegach , znalazłem jeszcze połączenia z krk do medilanu w czwartek a powrót w niedziele prze Londyn za 700 zł w obie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płynąłem z Livorno do Olbii a potem na południe dalej samochodem.Prom płyną jakieś 6-7h,nocne płyną dłużej.Promy są drogie ale bilet kupiony w ostatniej chwili na miejscu tańszy.

nie zgodze sie, promy kupowane na ostatnia chwile sa najdrozsze.Sam doswiadczylem plynac na Korsyke,na ostatnia chwile 2 osoby+moto= 124E, na 2 tyg przed cena wynosila 79E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem...

Możesz z Berlina samolotem do Olbii - tanie linie chyba Air Berlin, ale nie pamiętam - leciałem w 2004 chyba.

Ja teraz byłem swoją Subaryną. Do Livorno, stamtąd promem. Super wyprawa.Z Olsztyna, Ty masz dużo bliżej:)

4 lata temu testowałem inną możliwość -do Rzymu samolotem, stamtąd pociąg do Civitavecchia i prom do Olbii. Ktoś wcześniej już to proponował.

Ale polecam wyprawę autkiem-bajka:)

Pzdr.

 

-- N wrz 23, 2012 8:08 pm --

 

Ja płynąłem z Livorno do Olbii a potem na południe dalej samochodem.Prom płyną jakieś 6-7h,nocne płyną dłużej.Promy są drogie ale bilet kupiony w ostatniej chwili na miejscu tańszy.

nie zgodze sie, promy kupowane na ostatnia chwile sa najdrozsze.Sam doswiadczylem plynac na Korsyke,na ostatnia chwile 2 osoby+moto= 124E, na 2 tyg przed cena wynosila 79E.

to prawda. Ja na wyjazd w sierpniu bilety kupowałem w marcu. sprawdzałem cenę przed wyjazdem -zapłaciłbym ok 80 euro więcej za samochód i trzy osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja naprawdę wiem co piszę :)

 

Mieliśmy płynąć z Livorno a Pani w okienku doradziła nam super promocje na następny dzień z Piombino ok.20% taniej(cztery osoby +samochód)-prom MOBY-10 piętrowe bydle :shock: Zaoszczędzoną kasę wydaliśmy na spacer i super nastrojową kolację w Livorno i noc w nastrojowym 3*hotelu przy głównym placu :)

Oczywiście jest ryzyko bo w ostatniej chwili można nie trafić okazji ale o tej porze roku jest chyba sporo okazji.Jak ktoś nie lubi ryzyka lepiej rezerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...