Skocz do zawartości

auto na autostrady


czomolungma

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, respect napisał:

No patrz- tu kółko sie zamyka ,bo wtedy jadąc oplem astrą 1.4 nadrobisz ten czas. Jaki sens w STI? :)

Nie powiedziałem że się nadaje na autostrady,  wręcz przeciwnie na dłuższych odcinkach jest męczące i nie wygodne. Ale nie do tego też zostało stworzone. Pozatym nie jestem typem człowieka który musi być pierwszy i najszybszy. Wole spokojnie się toczyć,  i cieszyć się życiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, respect napisał:

A mój podkręcony forek ? nadaje sie jeszcze mniej na autobahny. I tu mamy mocny wspólny punkt i się rozumiemy.:)

 

Powiem Ci szczerze że jeszcze pare lat do tyłu nie przeszkadzało mi to wogóle,  wsiadając cieszyłem się że mam tak długi odcinek do pokonania (Austria -Polska), cieszyłem się jak dziecko :biglol:.  Teraz już niechętnie wybieram Sti do tak długiej podróży,  chyba się starzeje :biglol:.

Najlepsze i tak były tłumaczenia przed policją podczas kontroli.  Panie co on taki głośny :P? Odpowiadałem że ten typ tak ma :facepalm::biglol:

Edytowane przez abecer
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w trasy tylko STI. Już mój świętej pamięci Tato mówił, że chciałby kiedyś przejechać się samochodem, który tak szybko przyspiesza jak hamuje. Nie było mu to dane. Nie żyje od 19 lat. A był znakomitym kierowcą i mechanikiem. STI w trasy jak najbardziej. Nie będziecie mieli szamotania głowy - a jakbym jechał STI to może bym z tego  miejsca po prostu odjechał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...