Skocz do zawartości

Zakładanie wycieraczki tylnej szyby w GC


pawlaswrc

Rekomendowane odpowiedzi

Będę chciał za jakiś czas zamontować wycieraczkę tylnej szyby (jak oryginalnie było w 22B), więc poszukuję przełącznika (dźwigni) do niej.

Tak sobie myślę, że najłatwiej chyba kupić taką z wanny po lifcie (czyli z nową deską) albo Forka I generacji. Nie wiem dokładnie jak to jest z dźwigniami z anglików, ale u mnie ma być po europejsku, czyli po prawej stronie.

Chętnie też przyjmę informację, czy oprócz tej dźwigni i kompletnej wycieraczki (tą już mam) jeszcze czegoś potrzebuję? Jakieś kabelki, przekaźniki, czy choćby jak doprowadzić wężyk do spryskiwacza?

W najbliższym czasie będę miał deskę wyjętą i wiązkę na wierzchu, więc będzie okazja to wszystko zgrać.

Może ktoś też ma jakieś sprawdzone info czy wwolnossącym RS Coupe US Spec była poprowadzona fabrycznie wiązka do tylnej wycieraczki? Pytam, bo słyszałem, że wiązka jest, ale jakiejś kostki do niej z tyłu pod szybą nie widziałem. Są jakieś wolne, ale o ile pamiętam nie pasują do wtyczki w silniczku wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może zainteresuję Cię moja tylna szyba od razu z dziurką :P i z tylną wycieraczką no i może się zamienimy przełącznikami (mam taki z kombi przełącznik) bo mi nie będzie już to wszystko potrzebne z powodu takiego że trochę odchudzam mojego type-r'a i wkladam lekkie szyby z lexanu , chciałbym raczej sprzedać cały komplet szyba+wycieraczka mechanizm jakaś wiązka jak jest itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...