Skocz do zawartości

lekka pomoc w ogólnym info co i jak


satori

Rekomendowane odpowiedzi

Skontaktuj sie z nimi https://www.facebook.com/MBcars - to że obecnie nie mają w ofercie tego co Cię interesuje jeszcze o niczym nie świadczy :)

Kupiłem u nich swojego forka (szwajcar, po gradobiciu - jak poszperasz w galerii to go odnajdziesz)

Bardzo dokładnie dokumentują wszystkie auta które ściągają (ja dostałem prawie 100 zdjęć auta srzed napraw, wizyta w ASO przed zakupem wypadła rewelacyjnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobacz tutaj: http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0-x-awd-my03-mt-C25204498.html

Gościu jest spoko, specjalizuje się w używanych Subaru (w tym miesiącu kupiłem od niego Imprezę 2.0) zawsze ma na placu kilka (~naście) szt. . Rzetelny - jeżeli znajdziesz coś co wzbudzi zastrzeżenia, to poprawi przed transakcją. Polecam. Lokalizacja: Mysłakowice koło Jeleniej-Góry. Podany w linku egzemplarz widziałem osobiście, ładny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osob z forum się nacięło właśnie na tego "spoko gościa" z Jeleniej Góry :roll:

Pamiętam, że ktoś miał nie od kompletu skrzynię i dyfer :evil: Do tego jakieś inne kwiatki.

Na razie złego słowa nie mogę powiedzieć i jakby co, blisko mam :-) ...

 

W Niemczech takie egzemplarze cenią się od 25 tys. wzwyż, nawet do 35. Więc jaki ktoś ma interes sprowadzić auto w dobrym stanie i sprzedawać go z zyskiem za 21900 ?? :o

Być może jest to cena za egzemplarze "niewymagające wkładu finansowego". Swoją Imprezę (2001r - 190.000km - w całkiem przyzwoitym stanie) kupiłem za 11.000zł, ale - opłaty, rejestracja, rozrząd, oleje, filtry, ubezpieczenie, opony zimowe i... zrobiło się ~ 18.000 zł. Podejrzewam, że tamten Forester też wymagał będzie podobnego wkładu i już cena zrobi się bardziej "niemiecka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam zię, że "mariush78" pisząc "w Niemczech" miał na myśli cenę w Euro (po przeliczeniu) jaką musiłabyś zapłacić za podobny egzemplarz właśnie tam ... + (!) wszelkie opłaty o których piszesz ... Z tego wynika, że skoro u nas można kupić taniej to zapewne są to egzemplarze "z przeszłością" ;-) ... choć oczywiście nie można wylkuczyć wyjątków - może ktoś potrzebuje sprzedać "pilnie" itp. ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to specjalnie bym nie liczył (chociaż oczywiście, okazje się co poniektórym trafiają) - podejrzewam, że są to samochody po prostu zgniłe, od których właściciele uciekli w związku z czekającą ich dość kosztowną naprawą mechaniczną. Wcale nie muszą to być samochody powypadkowe, lub z kręconym licznikiem. Mieszka sobie człowiek w górskiej, alpejskiej wiosce, doraźnie ujeżdża (i garażuje) coś niemieckiego "w dizlu" ale na śnieg to ma Subaru (pod plandeką). Podejrzewam, że stąd się biorą dość niskie przebiegi i bardzo ładny stan wnętrza (w swoim "rodzynku" znalazłem spłowiałą fiszkę z wymiany oleju datowaną na 15.12.2010 i przebieg 175.000 km, dzisiaj 190.000 km). Za to u nas zdolnych lakierników nie brakuje, do tego równie zdolny mechanik dokona kilku niezbędnych "przeszczepów" i mamy to co mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...