Skocz do zawartości

Kupic albo nie kupic Forestera - oto jest pytanie ;)


ZastanawiajacySie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Dzięki serdeczne. Poczytałem i kupiłem. :D

 

ZastanawiajacySie, kupiles w koncu tego Lesnika? Moze jakies zdjecia wrzucisz to ocenimy? :D

 

Gratulacje za jedynie waściwy wybór. Tanie te auta nie są ale w ogólnym rozrachunku jest to najlepszy wybór. Im dużej go posiadasz i nim jeździsz tym bardziej się w swoim wyborze przekonujesz.

Tutaj dołącze się do pośby o wrzucenie zdjęć.

Taniej benzyny życze i szerokiej drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat i dział odpowiedni, ale nie chcę śmiecić zakładaniem nowego wątku. Mianowicie mam pytanie co do silnika 2.5T i jego trwałości. Ojciec zastanawia się nad kupnem Forka, a znalazł ciekawy egzemplarz, tyle tylko, że właśnie z tym boxerem. Szukałem na guglach ale nic nie znalazłem. Posiada ktoś z Was wiedzę które to dokładnie silniki uchodzą za te awaryjne EJ251, EJ252, EJ253, EJ254, EJ255 czy EJ257? Czy może wszystkie? I które były w foresterach? Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

 

Dawno mnie już nie było ale nie bylo jakos czasu dużo zmian w zyciu. Korzystając z okazji w ramech watku mam do kolegów pytanko. Planuje zmienić auto - volvo S40 96 2.0 LPG na większe rodzinne. Zastanawiam się nad Foresterem np. takim http://brzeziny.otom...-C25557681.html

 

Chciałbym wiedzeć na co zwrocić uwage, na jakie ewentualnie koszty się przygotować. Myślę o wersji 170 KM - bez turbo ale nie mam takiej pewnie ;). Bo 125 KM to może byc mało bo w Volvo mam podobnie i brakuje. Nie wiem czy moje obawy co do turbo są na miejscu. Proszę o pomoc i pozdrawiam w nowym roku ;)

Edytowane przez KrisKristoffers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...