Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2012


major000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No bez jazdy próbnej się nie obejdzie, myślałem że Subaru w Jeleniej Górze pomoże w tej kwestii, ale oni nawet nie mają takiego samochodu na salonie...Trzeba szukać gdzieś dalej albo liczyć na miłego forumowicza. Co do przeznaczenia to już wspominałem, ma być killer, do wożenia rodziny jest inne auto więc to ma zapierd..... i straszyć ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jazdy próbnej się nie obejdzie, myślałem że Subaru w Jeleniej Górze pomoże w tej kwestii, ale oni nawet nie mają takiego samochodu na salonie...Trzeba szukać gdzieś dalej albo liczyć na miłego forumowicza.

 

Z tego co widzę mało salonów ma teraz Sti na stanie. Ale zawsze zostaje Ci ktoś z Forum.

 

Co do przeznaczenia to już wspominałem, ma być killer, do wożenia rodziny jest inne auto więc to ma zapierd..... i straszyć ludzi.

 

Pytanie tylko czy kiler na tor, czy kiler do lansu? No i pytanie drugie, czy raczej chcesz już mieć kilera, czy też będzie Cię bawiło robienie kilera?

 

W każdym razie IMO masz trzy opcje:

 

1. kup Lanosa ale tylko wtedy kiedy masz wystarczająco dużo $ na zakup i mody. Ale z góry wiadomo, że będzie to bardzo droga opcja.

 

2. kup sobie zrobiony poprzedni model Sti (Hawk albo jeszcze wcześniejszy - np.: dla mnie najpiękniejsze Sti to rocznik 2003-2004)

 

3. opcja nr 2 tyle, że kup serię i zrób mody samodzielnie

 

Jeśli ma to być pasja i prawdziwy kiler, to namawiałbym do opcji nr 3. Wtedy naprawdę wiesz co i po co masz i dlaczego jest tak, a nie inaczej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200 000 zł to już można ostro poszaleć!

 

http://otomoto.pl/chevrolet-corvette-c6 ... 55198.html starszy i na 100% ostro zap....a! :twisted:

 

Lanos też straszy (a może starszył kiedyś) fanów Subaru swoim wyglądem... więc zależy jak te straszenie interpretować :D (mi się on tam bardzo podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, to posluchaj mojego jak gada :mrgreen: ma tylko back-box zmieniony

Chętnie posłucham, tylko jak? Chwilowo do Francji nie pojadę. :wink: Chyba, że wrzucisz na YT.

 

BTW - czy możesz mi napisać jakiego back-a montowałeś? I jaki był koszt tej operacji (o ile oczywiście możesz podać kwotę)? Rozumiem, że trzeba było zmieniać mapę?

 

Pytam, bo od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zwiększenia głośności mojego Sti, a zależy mi na możliwie niewielkich zmianach.

 

Także z góry dziękuję za info. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde powiedziawszy kupilem juz w tym setupie. Znajde marke jak sie wczogam pod auto. Przy zmianie ostatniej puszki nie ma zadnej zmiany mapy bo nie wpluwa ona na cisnienie wydechu. Mam tylko nagrania z kabiny :(

 

na przyglad wpadka przy hamowaniu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nawet piękniejsza od Hawków, GTeków i innych klasyków.

 

Wypraszam sobie :evil:

Możesz sobie wypraszać ale czy widziałeś ten konkretny samochód? Czy też w ciemno powielamy hasło, że Lanos jest be, bo tak twierdzi większość?

 

Choć oczywiście de gustibus non est disputandum. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale delikatnie mówiąc dzisiejsze auta nie robią szału, osobiście uważam że prawdziwe samochody skończyły się z końcem lat 90-tych :(

Wszystko skończyło się z końcem lat 90tych. 8) :mrgreen: Samochody, sprzęt Hi-Fi, meble, dobra szynka, dobra muzyka itd. itp. :mrgreen:

Tak przynajmniej mówią ludzie w moim wieku. 8) I takie wpisy znajdziesz na wielu specjalistycznych forach o różnej tematyce.

 

Ale ja napiszę tak. Gdybym dziś miał do wyboru Hawka Sti vs sedana Sti MY2012, to brałbym w ciemno MY2012.

 

Z innej marki samochodowej, bardzo lubię starsze Porszaki. Są super. Ale jakbym mógł mieć nowego, to długo bym się nie zastanawiał..... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Ale ja napiszę tak. Gdybym dziś miał do wyboru Hawka Sti vs sedana Sti MY2012, to brałbym w ciemno MY2012.

...

 

Tu dylemat o tyle mniejszy,że oba modele mają ten sam awaryjny silnik 2,5 L. Chociaż trzeba przyznać,że Hawk jest ładny....zwłaszcza z Kubicą w środku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major000 => Omawiany perłowy sedan na Plejadach to na 99% auto Marka ( lub szanownej "ładniejszej połowy" ) z MTS Dzierżoniów. Podjedź tam, będziesz mógł pogadać i przy okazji poznasz drogę gdzie się zgłosić jak Ci silnik wybuchnie :mrgreen:

 

O tak.Warto zapamiętać drogę ale trzeba wziąć pod uwagę ,że widok z lawety jest ciut inny bo siedzi się wyżej. :mrgreen:

 

PS. Co mnie zaskakuje,to że przy tak ogromnej awaryjności silników 2,5L wogóle nie ma ST-Ików z uszkodzonymi silnikami na allegro w tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major000 => Omawiany perłowy sedan na Plejadach to na 99% auto Marka ( lub szanownej "ładniejszej połowy" ) z MTS Dzierżoniów. Podjedź tam, będziesz mógł pogadać i przy okazji poznasz drogę gdzie się zgłosić jak Ci silnik wybuchnie :mrgreen:

Potwierdzam. :!: To auto MTS i ładniejszej połowy Marka. :mrgreen:

 

BTW - ciekawe czy MTS będzie kiedyś sprzedawał ten samochód. :?: Jeśli tak, to może być bardzo ciekawa oferta. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major000 => Omawiany perłowy sedan na Plejadach to na 99% auto Marka ( lub szanownej "ładniejszej połowy" ) z MTS Dzierżoniów. Podjedź tam, będziesz mógł pogadać i przy okazji poznasz drogę gdzie się zgłosić jak Ci silnik wybuchnie :mrgreen:

 

 

Potwierdzam, miałem przyjemność jazdy testowej i auto jest super ale... po zainstalowaniu H&S zrobiło się jeszcze ciekawiej, obecnie to najładniej gadajace Subaru jakie w życiu słyszałem, choć nie najgłośniejsze a mogło by być troche więcej dB :wink:

 

Niestety czar STI 2012 prysł, gdy sekundę później przesiadłem się do "Babci"... świat się zawalił, nakrył nogami i nic juz nie jest takie jak kiedyś. Definicja szybkiego auta została w mojej głowie zredefiniowana :twisted:

 

Cóż, świat rajdów to zupełnie inny świat motoryzacji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...