Skocz do zawartości

pomocy!!!!


benzunek

Rekomendowane odpowiedzi

temat jest bardzo szeroki, a wszystko zostało już napisane po wielokroć... spróbuj przejrzeć starsze tematy na forum, bo było to w sposób kompletny opisane - jezeli będziesz miał juz typowo konkretne pytania po takiej lekturze - łatwiej będzie Ci na nie odpowiedzieć, aniżeli pisać to wszystko od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ nikogo nie urażasz... sugeruję tylko zagłębienie się w starsze tematy forum - znajduja sie tam wszelkie informacje jakie przydadzą Ci się do podjęcia świadomego wyboru - jezeli coś będzie dla Ciebie niezrozumiałe to wtedy latwiej zapytac konkretnie, aniżeli czekać na szeroki opis, który de facto wcale nie musi jednoznacznie wskazać własciwy wybór...

 

 

do dzieła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj zadbanego 2.5l jeżeli chcesz poruszać się w codziennym ruchu miejskim, a o torze myślisz lecz nigdy nie masz na to czasu.

2.0 jeśli myślisz o katowaniu auta.

Przy codziennej jeździe 2.5 bije na łeb na szyję 2.0. W końcu to 1/4 więcej pojemności. Przy upalaniu 2.5 potrafi okazać się niewdzięczny. Przy odpowiednim serwisowaniu i dbaniu o auto - odwrotnie - odwdzięczy się bananem na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) czy moze ktos mi doradzic??? Chce kupic WRXA bo zawsze o takim marzylem :lol: ale nie wiem na mam zwrocic uwage przy zakupie :( i jaka jest roznica miedzy silnikami 2l i 2,5l???? oczywiscie poza pojemnoscia :D

 

Taka, że 2.0 jest lepszy :wink:

 

 

W czym lepszy?? Rozwin swoja mysl. Tyle samo jest przeciwinikow 2,0 co i zwolennikow, to samo dotyczy sie 2,5. Osobiscie mialem 2litry rok temu, teraz mam 2,5. W jednym i drugim przypadku z autem nie mialem problemow. 2,5 motor jest duzo zwawszy od dolu wiec przyjemniej sie nim jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...