Skocz do zawartości

Przy jakiej temp. wody ma sie włączyć wentylator?


andre82

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro kupie nowy nie będę ryzykował zagotowania silnika przy okazji płukanie układu i nowy płyn. Na kobietę nie wydaję tyle miesięcznie co na subaru :oops::twisted:

 

U mnie znowu na odwrót. Na kobietę wydaję więcej niż na auto. No to razem mamy bilans na zero :lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andre82, może tez tak być ze wentylatory Ci nie działają czy termostat się zawiesił i nie puszcza. Wentylatory łatwo sprawdzić wystarczy podłączyć ze sobą kable od czujnika jeśli będą działać to czujnik do wymiany jeśli nie to jest z wentylatorami problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś zauważyłem taki sam problem, nie działają mi wentylatory. Jak zmieniałem chłodnice kilka miesięcy temu od razu wymieniłem też termostat. Wskazówka temp jak stoję w korku wchodzi wyżej niż do połowy jak zwykle. To oznacza że czujnik do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie czujnika kilka dni jeździłem z podpiętym kompem i wentylatory włączają się przy 95 za każdym razem przy starym czujniku temperatura potrafiła dojść do 98-100 zanim załączał wentylatory. Wskaźnik temperatury jest jest mało dokładny wg kompa 70 a na wskaźniku połowa skali. MichalD dla bezpieczeństwa silnika wymieniłbym czujnik koszta małe a problemów może dużo narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichallD u mnie były takie same objawy. przedmuch z komory spalania do układu chłodzenia, robiło ciśnienie i wywalało płyn . Zdjąłem głowice, uszczelka puściła i dmuchało w układ chłodzenia.jutro skończę składać i po problemie.Oby u ciebie nie sprawdził się ten scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...