Skocz do zawartości

S-turbo 1999r jaki Interfejs Bluetooth


kubabb

Rekomendowane odpowiedzi

większość starszawych nie działa i jest echo

 

dotyczy nokia ck1w ck7w ale i bardzo wielu innych modeli nokii, motorolli itd. generalnie brak kompatybilności. jak już najdziesz model to poszukaj w necie czy jest problem echa. Generalnie, w nokii problem polega na tym, że przedstawia się jako smartphone a nie phone i nokii się wydaje, że ma odtwarzać muzykę i nie działa antyfaza. efekt jest taki, że rozmówca słuszy co sam mówi z opóxnieniem a ty sam niewiele rozumiesz, bo co chwilę słowa są ucinane.problem dotyczy wielu telefonów i systemów w tym android

 

np htc desire z i s nie działają na starych BT. Bury robił jakąś aktualizację aby to poprawić. Chyba parrot nieźle działa. Nie działają wysokie modele nokii z wyświetlaczami, ale nie wiem czy wszystkie.

 

problem leży w oprogramowaniu telefonu i nie jest to wina odległości mikrofonu i głośnika

 

czyli np htc hd2 z windowsem działa dobrze a z androidem 2.2 czy 2.3 już nie. Starszy android chyba 2.0 działa. Nie testowałem 4.0 więc nie wiem.

 

Pozdrawiam

 

-- 17 wrz 2012, 10:26 --

 

aha, na forum androida i sony xperia w niektórych telefonach da się coś zmienić w plikach konfiguracyjnych telefonu i działa ale tylko do resetu telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...