Skocz do zawartości

Opony 205/65/15


wojto79

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że 205/60/15 wchodzą bez problemu, ja u siebie mam teraz 205/55/15 a na zimę mam ofertę na 205/65/15 i nie wiem, czy się zmieszczą? Czy ktoś z Was próbował z takim rozmiarem?

Pozdrawiam.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli, te o których piszesz, są od forka, to prawdopodobnie ET felgi będzie 48.

Ja u siebie na zimę mam 195/65/15 właśnie na forkowych (ET48) i z tyłu jest już mało miejsca od strony błotnika, a w tym wypadku będziesz miał dodatkowo 5 mm na zewnątrz i trochę większą średnicę.

Moim zdaniem od strony amortyzatora nic nie będzie przeszkadzało, a jedynym zagrożeniem jest obcieranie o nadkola i tak na prawdę bez przymiarki może być trudno, bo to są już minimalne różnice i na efekt może wpływać np. rzeźba bieżnika, bo producenci maja różne standardy określania szerokości.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się bałem jak przy 195/65 masz minimalnie to 205/65 przy obciążeniu gdzieś przychaczy :(

Pozdrawiam

 

-- N wrz 09, 2012 10:16 am --

 

qbutek, jeszcze jedno mi się przypomniało - masz u siebie spryskiwacze reflektorów? Jeśli tak to podeślij mi proszę fotkę jak idzie instalacja do silniczka (żebym wiedział w którym peszlu szukać odciętej :evil: ).

Pozdrawiam.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbutek, jeszcze jedno mi się przypomniało - masz u siebie spryskiwacze reflektorów? Jeśli tak to podeślij mi proszę fotkę jak idzie instalacja do silniczka (żebym wiedział w którym peszlu szukać odciętej ).
Dzisiaj tam zaglądałem i z góry fotka mało co powie.

W przyszłym tygodniu postaram się coś wykombinować, żeby fotka dała się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...