Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy i kolezanki!!! jechałem dzisiaj kawałek Evo X MR SST - mieli go na 2 dni w salonie Mitsu w Bielsku, czarny na Niemieckich blachach :wink: w środku furka spoko, takie Audi A4, jak ktoś lubi to OK, mnie osobiście się nie podoba, kierownica przeładowana klawiszami, na panelu duzy wyświetlacz nawigacji, masa pokręteł, duży wyświetlacz komputera, masa przełączników i wyłączników - to nie dla mnie, w moim Evo VIII kiera jest taka jak powinna być a wnętrze surowe na maxa :cool: bagażnik jest niewielki (w ogóle tył auta jest krótki) a spojler gruby i niezbyt ładny (oczywiście brak carbonu), ładne były kute felgi 18 cali.

A wrażenia z jazdy? hmmm... skrzynia pracuje całkiem fajnie jak się jedzie, ale ruszanie jest do bani!!!!! daje się buta a on powoli (naprawdę powoli!!) zaczyna się kulać i dopiero po kilku sekundach daje w palnik, i żeby jeszcze ten palnik był duży, ale nie jest, zupełnie nie czuć tych 300 KM ale widocznie ja już jestem skrzywiony po tygodniu posiadania GT340 :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ale na poważnie: auto naprawdę jest leniwe, kurde tak nie powinno być :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę też mam zamiar poujeżdżać X MR ale nie robię sobie wielkich/żadnych nadziei. Podzielę się wrażeniami.

 

Do 340 pewnie jest przepaść... Ale ciekawe jak wypada przy seryjnym 9.

 

BTW - dzisiaj odebrałem autko po wgraniu 360 i szczęka opadła mi do podłogi :shock: Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, przeleć się moim w sobotę to ostatecznie się przekonasz :twisted: Ja już wiem że błądziłem przez całe życie :twisted:

 

Moja konkluzja jest taka - od seryjnego Evo 280 wolałbym STi, seria jest zamulona i nie ma dźwięku. Ale 360 jest poza konkurencją. I brzmi nieco inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...