Skocz do zawartości

Forester 2,5 USA 2000r. Automat. Brak mocy.


Moose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z mocą silnika w moim Foresterze rocznik 2000 2,5l automat. Od niedawna samochód zachowuje się jak by przeszedł na emeryturę. Niemal totalny brak moce, szczególnie przy ruszaniu. Auto prawie się nie rozpędza, dopiero jak wjedzie na wyższe obroty, rzędu 3-4 tys, zaskakuje ale też nie zbyt ochoczo. W dodatku przy dodawaniu gazu furczy jak suszarka do włosów. Spalanie też poszło ostro do góry ale to dlatego że aby go rozpędzić muszę go trochę docisnąć. Byłem na komputerze ale kompletnie nic nie wykazał. Pojęcia nie mam co się dzieje. Może ktoś tutaj podpowie coś mądrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nic nie wykazało na kompie to i pewnie nic nie wymruga.

Sprawdź cewkę, wykręć świeczki zobacz w jakim są stanie.

Może masz zalane gniazda od świec, nieraz tam oliwa się dostaje jak masz stare, twarde uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś trzy tygodnie temu miałem przebicie na kablu a dokładniej na łączeniu cewki z kablem. Iskra nie szła na jeden cylinder i rzucało autem jak diabli. Kable zostały wymienione ale jedno gniazdo cewki było popalone. Stwierdzili jednak w serwisie że cewka mimo to działa poprawnie. Może jednak nie? W serwisie póki co drapią się po głowie. Każda wskazówka będzie bardzo cenna. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...