Skocz do zawartości

Belgijska impreza :D


Michał Krupa

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem auto, którym jestem zainteresowany...

poradźcie Ludzie jak się zabrać do sprawdzenia takiego auta :?:

STI ma swoją specyfikę :idea: więc nie jestem pewien czy każdy, kto sprowadza każde auto to dobre rozwiązanie :roll: w sensie możliwie dobrego zdiagnozowania stanu technicznego itd... itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał KR, jeśli poradzisz coś po Francusku, to zadzwoń tam i zarezerwuj samochód. W Niemcach tak się da, więc myśle, że w Belgii też nie będzie problem.

Potem tylko wymień ojro i wsiadaj z kimś w auto i ogień na Zachód.

 

 

P.S. Cena po byku, ale kto bogatemu zabroni :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał KR, jeśli poradzisz coś po Francusku, to zadzwoń tam i zarezerwuj samochód. W Niemcach tak się da, więc myśle, że w Belgii też nie będzie problem.

Potem tylko wymień ojro i wsiadaj z kimś w auto i ogień na Zachód.

 

 

P.S. Cena po byku, ale kto bogatemu zabroni :?: :mrgreen:

ok, ale dalej pozostaje pytanie o ocenę stanu technicznego auta... blachy pooglądam, pewnie gdzieś jakieś ichniejsze ASO się znajdzie i coś sprawdzi... Myślicie, że to wystarczy :?:

spróbuję coś wybadać u kolegów :arrow: http://board.subaru-forum.be/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale dalej pozostaje pytanie o ocenę stanu technicznego auta...

 

Hm. Jak by Ci to powiedzieć. Samochód jest używany(nie nowy) i napewno jakieś ryzyko zawsze istnieje(jak z każdym używanym). Samochodem napewno dziadzio nie jeździł, ale to w końcu Subarak.

 

Ta cena + akcyza + opłaty i transport = łolaboga

 

82000pln za samochód, do tego akcyza 18,6%(ok. 5500), opłaty nie mam pojęcia, bo z Belgii nigdy nie ciągnąłem, ale z paliwem napewno jakieś 250EUR zleci. Do tego opłaty w kraju(1500pln) i wychodzi...

o urwał :!: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę że , z ubezpieczeniem to 100k przebije :shock:

Sens ? - bezsesn.

Ale kto bogatemu zabroni.

A że spec D - nie ma spoilera , skóra, brak emblematu STI, Fele - be.

Reasumując: za jakiś czas będziesz szukał spoilera -2000,- , fela ładna by się przydała 5x114 (tanio nie będzie), emblemat na grill 165,- uuuuuuuuuuuu

Ale kto bogatemu .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze gdyby Michal chcial sti z duzym spoilerem na zlotych felgach, to by nie szukal spec. D....

ciekawy kolor, dotychczas widzialem tylko crystal grey... na srebrnych felgach....

a na brytyjskim ebayu mozna znalesc spec. D z dolozonym skrzydlem :evil:

 

piekne auto, powodzenia zycze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes zainteresowany?

Nie wiem dokładnie jaka jest płynność i obrót subaru (przypuszczam że niewielki, tutaj najpopularniejsze samochody to bmw i audi), ale to ogłoszenie jest już od ładnych kilku tygodni. Jeśli bardzo chcesz, spróbuję się skontaktować z właścicielem, może uda mi się zrobić jakieś inne zdjęcia albo dowiedzieć się jeszcze czegoś.

Jeśli szukasz czegoś w Belgii to spróbuj może wejśc na stronę http://www.subaru.be i stamtąd poodwiedzać strony dealerów, większość z nich prowadzi komis. Z tego co pamiętam w jednym z nich było ładne STI, ale nieco nowsze i droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes zainteresowany?

Nie wiem dokładnie jaka jest płynność i obrót subaru (przypuszczam że niewielki, tutaj najpopularniejsze samochody to bmw i audi), ale to ogłoszenie jest już od ładnych kilku tygodni. Jeśli bardzo chcesz, spróbuję się skontaktować z właścicielem, może uda mi się zrobić jakieś inne zdjęcia albo dowiedzieć się jeszcze czegoś.

Jeśli szukasz czegoś w Belgii to spróbuj może wejśc na stronę http://www.subaru.be i stamtąd poodwiedzać strony dealerów, większość z nich prowadzi komis. Z tego co pamiętam w jednym z nich było ładne STI, ale nieco nowsze i droższe.

dzięki :D dam Ci znać jak będę już konkretnie nastawiony

to forum jest jak FIGHT CLUB, jesteśmy wszędzie...

tumblr_lw86yr86E61r6m6fbo1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli zaczynam się rozglądać za imprezą... szukam fajnego egzemplarza albo STi 2005 (blob) albo STI 2007...

dla mnie fajny to bezwypadkowy, z pewną, w pełni udokumentowaną historią, stąd najchętniej od 1 właściciela, z przebiegiem w granicach 70-80 kkm... wersja 2007 limited, jeszcze z czarnym lakierem po porostu mi się podoba z czysto estetycznego punktu widzenia... u nas w kraju nie spotkałem takiego autka... nie spieszę się, gromadzę fundusze... więc poszukiwania, póki co zataczają bardzo szerokie kręgi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spec d / limited ma coś w sobie ;-)

Ja mam w spec d wysoki spoiler (poprzedni właściciel wprowadził taką zmianę) i mniej więcej od dwóch lat waham się czy go wyrzucić i założyć listwę na klapę z wersji limited czy nie.

Niestety na żywo nie widziałem auta z takim tyłem, a ze zdjęć trudno wywnioskować jaki będzie efekt.

Kupuj - przyjadę zobaczyć jak tył wygląda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...