Skocz do zawartości

TOOL - koncert w Spodku


so_what

Rekomendowane odpowiedzi

:twisted: TOOL :twisted:

Katowice

(24 czerwca g.19:00)

"Spodek"

Ktoś z Was się wybiera :?:

byłem na koncercie w kraku chyba w 2001r - widowisko niesamowite i efekty wizualne, a do tego muzyka nieprawdopodobna...

jeszcze nie wiem czy wybiorę się do katowic...

 

Słuchasz też A Perfect Circle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz też A Perfect Circle?

Tak. Właśnie zorganizowałem płytkę. Wolę jednak Tool, zwłaszcza Lateralus.

Słucham też cięższej i ostrzejszej muzy. Jakiś czas temu rozszerzyłem moje zainteresowania na coś łagodniejszego (Tool, Mars Volta). Ten ostatni zespół szczególnie Ci polecam. Muzyka powala na kolana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płyt jak dla mnie to najlepsza zdecydowanie jest Undertow, muzyka mocna i dość trudna bo mocno połamana harmonicznie - raczej ambitna ale o rocku symfonicznym bym nie wspominał bo to się kojarzy z Dream Theatre itp a to całkiem coś innego(rock symfoniczny - idiotyczny termin). Co do koncertu to jak nie będę na wakacjach i jeśli w tym czasie nie ma meczu Polaków na MŚ to się wybieram na bank - ten koncert w Kra to był jeden z najlepszych na jakich byłem - ale bilety były dostępne tylko w pierwszym dniu, Lateralus było też w tygodniu wydania płytą numer 1 na listach sprzedaży w Polsce, później nie występowała wcale więc zespół ma liczną grupę wiernych fanów - niszowa kapelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że nie raczej ambitna, a napewno ambitna. Muzyka fakt mocna, trudna, ale brzmieniowo bardzo bardzo zajebista. A Perfect Circle jest wg mnie oczywiscie bardziej melodyjne. Chętnie bym sie wybrał, ale nie wiem czy w tym czasie nie będe latał po uczelniach i papiery składał :) a tak na marginesie. Do tego zestawienia zespolow moglbym jeszcze dorzucic Porcupine Tree. Texty nie do przebicia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast dupy wozić by się wzięli za robienie nowej płytki ;).

 

no z tego co wiem to w maju będzie w PL osiągalna :D

Na 2 maja planowana jest premiera w USA. W Polsce będą 24 czerwca.

Polska premiera płytki powinna być też w maju - wożą dupy, żeby promować płytę :mrgreen:

 

Z płyt jak dla mnie to najlepsza zdecydowanie jest Undertow

Fajna płytka. Wokal nie do końca mi na niej leży. Jest trochę zbyt delikatny, rockowy. Ale płyta OK. Zwłaszcza, że to był debiut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozmawiamy o ich muzyce to nie sposób nadmienić doskonałych teledysków robionych głw przez gitarzystę Adama Jons'a. To on zapoczątkował wstawianie kukiełek reszta zespołów zrzynała od niego i pod koniec lat 90 już pełno zespołów robiło podobne rzeczy...

pierwszy ich teledysk jaki zobaczyłem to Sober i długo nie zobaczyłem nic bardziej niesamowitego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na TOOL do Pragi 25-tego czerwca, najlepsze koncerty są właśnie tam, niepowtarzalna atmosfera, zero agresji ze strony ochrony, piwko dostępne nawet w hali czy na stadionie, no i czescy metale w sandałach :lol:

No i masz bliżej niż do Katowic- pomijam,że Praga ładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW MIchał, jest nowa płyta Placków ;-)

sorki ale nie kumam tych placków :oops:

 

Michał, sam sie kiedys chwaliłeś, że lubisz PLACEBO...;-)

Placki- no nie znam takich grypsów. Ano lubię ich, coś tam w radio słyszałem z nowej, oni teraz to chyba już megagwiazdą są bo ich strasznie lansują- i dobrze, że lansują kogoś kto grać umie - to rzadkie. Black Market Music - to była fajna rzecz a i Sleeping with Ghosts też niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW MIchał, jest nowa płyta Placków ;-)

sorki ale nie kumam tych placków :oops:

 

Michał, sam sie kiedys chwaliłeś, że lubisz PLACEBO...;-)

Placki- no nie znam takich grypsów. Ano lubię ich, coś tam w radio słyszałem z nowej, oni teraz to chyba już megagwiazdą są bo ich strasznie lansują- i dobrze, że lansują kogoś kto grać umie - to rzadkie. Black Market Music - to była fajna rzecz a i Sleeping with Ghosts też niczego

 

Placki...?to od Ciebie "zaraziłem sie" nowym nazewnictwem, grypsy?...w ogóle ton Twojej wypowiedzi jakoś mi nie pasi, zostałeś usiodłany czy co ? A, że pedały , są teraz na topie, to normalka, rozumiem, że obecna sytuacja polit-społ , nie sprzyja wolności wypowiedzi, ale jakoś, w trakcie poprzedniej wymiany poglądów zachowywałeś się jak inna osoba...

 

PZDR ...buzi buzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie skleiłem grypsu Placki i tyle, nie znam go nie słyszałem, nigdy nie używałem. Ich gejowe korzenie mi kompletnie wiszą bo nie oceniam muzyki przez pryzmat seksualno-rasowy itp. To kawał dobrego grania i już. A najbardziej mi się podobało jak w swoich początkach kolesie grali w sukienkach a wokalista śpiewał z fajką w ustach. Nie wiem czy zawsze- ot legenda i wieść gminna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYł kiedys taki wątek na forum: "Czego słuchacie podczas jazdy i ja sie pochwaliłem, że PLACEBo, na co Ty odpowiedziałeś, że "placków: słuchasz cały czas ostatnoi...buzi buzi kuzynie :D LOOL

 

P.S. A pamięc mam dobrą ;-), niemniej wspomniany pryzmat też mi wisi u "pompki" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...