Skocz do zawartości

body kit WRC


tamer9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

podeslalby ktos zyczliwy skany ?

(na statku jestem)

ayo81( at )o2.pl

 

jesli bylby ktos zainteresowany body kitem WRC do R`ki z www.subaruwrcspares.com

to zaoszczedze mu fatygi i powiem ze taki set kosztuje 3000fuli + vat + wysylka

wszystko razem za jedyne:

£3900.00 GBP

NOTE: these are replacement panels for a WRC car -

NOT a kit to make a standard car look like a WRC car.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile za to i gdzie ?

PzDr

Wiesz co nie wiem, to przede wszystkim trzeba wiedziec co sie chce zrobic. Mowiac rzezba na zyczenie mam na mysli cos jak na zalaczonym obrazku ale tam Bartek wiedzial co chce i z Clio 16v robil Clio Maxi (poszerzanie tylnych blotnikow a przednie kupil z Maxi). Pozatym za taka przerobka idzie wiele rzeczy dalej jak wlew paliwa, rozstaw kol itd. Szczerze to nie widze sensu poszerzania Forestera, nie bedzie to wygladac.

070zg.jpg

Fot. www.renaultclio.pl

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Wiesz co nie wiem, to przede wszystkim trzeba wiedziec co sie chce zrobic.

 

Ja wiem co chcę zrobić. Pytam się o szczegóły kontaktu, jakiś adres firmy, numer telefon takie tam.

 

Szczerze to nie widze sensu poszerzania Forestera, nie bedzie to wygladac.

 

Na http://www.subarufor...ulletin/f80/�� masz kilka przykładów na wide-body, wyglądają bardzo zacnie ale to nie jest popularny temat wśród Foresterów.

 

Wracając do sedna, proszę o namiary, wtedy będę mógł na spokojnie przedstawić swój plan.

 

PzDr

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zajmuje takimi rzeczami ;) Niestety nigdzie w necie nie moge znalezc kontaktu do goscia ktory to auto zbudowal ale od razu Ci powiem, ze jego firma nie zajmowala sie takimi przerobkami jak Ty chcesz (mowie zajmowala bo bylem tam ost. raz jakies 4 lata temu). Dzialalnosc Kornela byla nastawiona na auta rajdowe i auta zabytkowe a nie West Coust Customs :) To Clio zbudowal bo jest to replika Clio Maxi na najwyzszym poziomie pod wzgledem technicznym i wizualnym a na dodatek jest bylym kierowca rajdowym i w garazu nadal stala jego rajdowka, nic innego jak Clio. Niemniej jednak szukaj i pytaj, a noz sie uda, firma nazywa sie Autogaj a jej wlasciciel Kornel Lenartowicz. Zawsze mozesz podjechac, daleko nie masz bo widze, ze jestes z Bielska a Kornel mieszka w Gaju pod Krakowem.

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podepnę do wątku.

 

@@tamer9, czy robią body kit do Foresterów ?

Szukam firmy żeby była z PL (załozyłem nawet wątek w dziale Forester,ale cisza kompletna) co by się trudziła czymś takim.

 

PzDr

 

Dla IC body kit robi firma, która specjalizuje się w elementach kompozytowych do rajdówek, więc wątpię by mieli coś do Forestera. Możesz zapytać Mareq z Forum, czy czegoś nie ma. Generalnie chyba ciężko będzie znaleźć w PL firmę, która miałaby formy do body kitu do Forestera. Możesz spróbować u:

- http://www.cars4youcustom.com/pl

- http://carbontec.pl/

- http://shop.rajdy-najda.com/

Jakbyś chciał robić poszerzenia z blachy, to mogę przekazać namiar na magika z Częstochowy

Edytowane przez tamer9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapytać Mareq z Forum, czy czegoś nie ma.

 

Wysłałem już PW ale na razie jest brak odpowiedzi. Muszę sprawdzić kiedy było jego ostatnie logowanie.

 

Generalnie chyba ciężko będzie znaleźć w PL firmę, która miałaby formy do body kitu do Forestera.

 

I tutaj masz całkowitą racje długo już szukam i nie znalazłem.

 

Thx za te linki sprawdzę. +1

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Oj nie rób tego... Jednak nie wyglada to dobrze na żywo.

Ht autos widziałem, ze kiedyś mieli.

To nie dla mnie ,tylko  dla znajomego.

Ja mam mu tylko pomóc to zrobić.

Jak widać na zdjęciach nie wygląda to tak źle .

Bardziej niż na wyglądzie chodzi o poszerzeniu trochę osi ,zmniejszenie masy ,pozbyciu się elementów które bd korodować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nielegalu kiedys zalozylem watek z bodykitami, sporo linkow do stron roznych producentow tam jest.

 

 

o nie dla mnie ,tylko  dla znajomego.

to jako stary forumowicz wybij mu to z glowy ;)

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleńcy z HT AUTOS to i turbowanne poszerzali :D efekt dla mnie nie do zaakceptowania, a w sedanie jest jeszcze gorzej. Nie poszerzać czegoś to ma więcej jak 2 drzwi :)

2isb6dx.jpg


Oni to jednak na prawdę maja czasami nierówno pod sufitem :P

w2ipls.jpg

Edytowane przez Bartek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...