Jump to content

Kierownica momo Subaru GD

Derion
 Share

Recommended Posts

Ja jak montowałem w GD to mi nie wyskoczył żaden błąd. Odłączasz akumulator, zmieniasz kierownice, podłączasz aku i wszystko powinno grać. Trzeba tylko uważać żeby taśmy nie zerwać :twisted:

marecki_ol jesteś pewien? Bo dałbym sobie rękę odrąbać, że ta momo jakoś inaczej w dłoni leży i że jest mniejsza.

emotorsport a ile kilogramów pasztetu byś za nią chciał? :D Może być na PW, jak tu się wstydzisz :)

Avic, nie mierzyłem tych kierownic, ale coś mi się kojarzy że przykładałem do siebie obie i różnicy nie zauważyłem. Ale być może jest mniejsza o jakiś cm na średnicy... Niech się lepsi specjaliści wypowiedzą :oops: Na pewno leży lepiej w dłoni :D

preferuję trójramienne kierownice, wyglądają o jakieś pół wieku nowocześniej.... :D

a jak ktoś lubi czteroramienne MOMO to chyba gdzieś mam jakieś wolne....

Jak masz to wysyłaj na pw i jakas cene od razu.

• 1 year later...

Witam.

Odgrzewam temat, bo trochę wody w Wiśle w międzyczasie upłynęło.

Może ktoś w sprawdził doświadczalnie lub ma pewną wiedzę z innego źródła czy kierownica MOMO jak na pierwszym zdjęciu podejdzie P&P do Imprezy N/A MY97 (wnętrze przedliftowe). Byłbym wdzięczny....

pozdrawiam

Boulik

Na prawdę nikt nie montował kierownicy MOMO do przedliftowej GC? :(

Edited by boulik

Skoro kierownice są zamienne i ta Momo pasuje i do GC i do GD, to czy dobrze wnioskuję że taka do GC też podejdzie P&P z działającą poduszką? :huh: Pytam z ciekawości czysto teoretycznie :P

Steering-Wheel-Ver9-001.jpg

Edited by nyndz

Ale kostkę z tego co wiem można przelutować - łatwe jeżeli to poducha 1-stopniowa, bo tylko 2 kabelki. Takie info mam od znajomego elektryka, który jeździ już długo z tak polutowanym airbagiem

Witam.Czy te dwie wyżej Momo-wskie kierownice różnią się tylko emblematem? Są jakieś różnice ,wymagają róznych zwijaczy? Ta (ze strzałką) będzie też pasowała p&p do GF-a po lifcie? W WRX-ach GD rzadko chyba jest spotykana.Czy to była też seria?Spotkałem chyba już cztery rodzaje różniące się oznaczeniem:)