Skocz do zawartości

Kierownica momo Subaru GD


Derion

Rekomendowane odpowiedzi

marecki_ol jesteś pewien? Bo dałbym sobie rękę odrąbać, że ta momo jakoś inaczej w dłoni leży i że jest mniejsza.

emotorsport a ile kilogramów pasztetu byś za nią chciał? :D Może być na PW, jak tu się wstydzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avic, nie mierzyłem tych kierownic, ale coś mi się kojarzy że przykładałem do siebie obie i różnicy nie zauważyłem. Ale być może jest mniejsza o jakiś cm na średnicy... Niech się lepsi specjaliści wypowiedzą :oops: Na pewno leży lepiej w dłoni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Odgrzewam temat, bo trochę wody w Wiśle w międzyczasie upłynęło.

Może ktoś w sprawdził doświadczalnie lub ma pewną wiedzę z innego źródła czy kierownica MOMO jak na pierwszym zdjęciu podejdzie P&P do Imprezy N/A MY97 (wnętrze przedliftowe). Byłbym wdzięczny....

pozdrawiam

Boulik

 

Na prawdę nikt nie montował kierownicy MOMO do przedliftowej GC? :(

Edytowane przez boulik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kierownice są zamienne i ta Momo pasuje i do GC i do GD, to czy dobrze wnioskuję że taka do GC też podejdzie P&P z działającą poduszką? :huh: Pytam z ciekawości czysto teoretycznie :P

 

Steering-Wheel-Ver9-001.jpg

Edytowane przez nyndz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy te dwie wyżej Momo-wskie kierownice różnią się tylko emblematem? Są jakieś różnice ,wymagają róznych zwijaczy? Ta (ze strzałką) będzie też pasowała p&p do GF-a po lifcie? W WRX-ach GD rzadko chyba jest spotykana.Czy to była też seria?Spotkałem chyba już cztery rodzaje różniące się oznaczeniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...