Skocz do zawartości

24 września - treening Tor Kielce/C4F/


MikeKielce

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cóż, dzięki bardzo za fajny dzień, trochę pojeździłem i było cacy ............ do pewnego momentu :mrgreen:

 

Dzięki wielkie za chęć pomocy dla Waszki i innych chłopaków będących na torze. Szacun Panowie.

 

Niestety (choć mechanicy Piotra Ostrowskiego na prawdę chcieli mi pomóc i zrobić to raz a dobrze :idea: - przez co zdecydowanie polecam ten serwis dla osób potrzebujących na prawdę fachowej i przede wszystkim natychmiastowej pomocy :!:) mimo prób i wysiłków, nie udało się przeskoczyć problemu niepasującego umiejscowienia segeru na wieloklinie półośki do miejsca przewidzianego na seger w dyfrze (chyba dobrze zapamiętałem :oops::mrgreen:). Półośki w serwisie u Piotra nie pasowały, czekaliśmy dość długo na kolejną od pewnego McBartka, ale również nici. Założyliśmy więc ponownie moją, dolaliśmy oleju (którego sporo jednak zgubiłem na torze :roll:), geometria na oko (bo i po co w tej sytuacji robic na tip top... a i nie wypadało aby mechanik przeze mnie skończył robote o 20tej :oops:) i po godzinie 19tej mogłem rozpocząć kilkugodzinne człapanie się do domu.

 

No i wykrakałem - SuperOES znów beze mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybel, własnie strasznie mi szkoda, bo testowane sliki jako tako trzymały i liczyłem że w sobote ostatni w stawce nie będę....... :mrgreen:

 

Kwapcio23, normalnie czuje się zaszczycony.... :!: Fota główna startowa...... :oops::mrgreen:

 

Dobra kto zaczyna z onboardami? :mrgreen: Bo na pewno nie ja.... :mrgreen: Okazało się że mam tik nerwowy i co i raz grzebie coś przy włączniku świateł, zupełnie tego nie kontrolując :roll:, ale to tylko jeden z elementów wstydliwych..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwapcio23, masz może coś deko szybszego? :mrgreen: Jadąc a raczej pyrkając właśnie z Konradem rozmawialiśmy, że troche ryzykownie ustawiłeś się w tym miejscu :wink:. Jakbym leciał pełną bombą, co się często nie zdarza :mrgreen:, to nie wiedzielibyśmy gdzie będziesz uciekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwapcio23, masz może coś deko szybszego? :mrgreen: Jadąc a raczej pyrkając właśnie z Konradem rozmawialiśmy, że troche ryzykownie ustawiłeś się w tym miejscu :wink:. Jakbym leciał pełną bombą, co się często nie zdarza :mrgreen:, to nie wiedzielibyśmy gdzie będziesz uciekać :wink:

 

Coś tam pewnie mam, jeśli chodzi o moją pozycję to chyba faktycznie muszę stawać "rozsądniej" bo ciągle słyszę, że kogoś do stresu doprowadzam. :D Pewnie sypią się "no gdzie debil znowu stanął on to nieodpowiedzialny jest!" i potem on boardów z kabiny nikt nie chce pokazywać. :lol::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie znalazłem nigdzie wątku powitań, więc tutaj się przywitam..

CZEŚĆ

:twisted:

 

Na forum trafiłem w sumie przypadkowo, do tej pory trochę czytałem, teraz się zarejestrowałem.

Kilku/kilkoro z Was poznałem na ww. treningu w Kielcach,

kilkoro poznałem wcześniej przemierzając podkrakowskie "winding roads" (szczególne pozdrowienia dla Kolegi w czarnym WRX Sti, który zeszłej zimy w czwartkowy wieczór dobitnie pokazał że przy 10cm śniegu na asfalcie próba objechania go RWD ma tyle samo sensu co kopanie się z koniem..)

Motoryzacyjnie aktualnie ujeżdżam bmw z4 i to się prawdopodobnie jeszcze przez jakich czas nie zmieni. Natomiast jak dorosnę i będę potrzebował tylnej kanapy i bagażnika Impreza będzie napewno mocnym kandydatem.

 

No dobra, tyle tytułem wstępu i powitania, a teraz do rzeczy:

krzysiek555, pisałeś żeby dać znać jeśli chce się dostać jakieś foty w pełnej rozdziałce :mrgreen:

 

Pozdrawiam

McK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie znalazłem nigdzie wątku powitań, więc tutaj się przywitam..

CZEŚĆ

:twisted:

 

Na forum trafiłem w sumie przypadkowo, do tej pory trochę czytałem, teraz się zarejestrowałem.

Kilku/kilkoro z Was poznałem na ww. treningu w Kielcach,

kilkoro poznałem wcześniej przemierzając podkrakowskie "winding roads" (szczególne pozdrowienia dla Kolegi w czarnym WRX Sti, który zeszłej zimy w czwartkowy wieczór dobitnie pokazał że przy 10cm śniegu na asfalcie próba objechania go RWD ma tyle samo sensu co kopanie się z koniem..)

Motoryzacyjnie aktualnie ujeżdżam bmw z4 i to się prawdopodobnie jeszcze przez jakich czas nie zmieni. Natomiast jak dorosnę i będę potrzebował tylnej kanapy i bagażnika Impreza będzie napewno mocnym kandydatem.

 

No dobra, tyle tytułem wstępu i powitania, a teraz do rzeczy:

krzysiek555, pisałeś żeby dać znać jeśli chce się dostać jakieś foty w pełnej rozdziałce :mrgreen:

 

Pozdrawiam

McK

Witamy i kojarzymy to czerwone Z4 na czarnych felgach :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o takim co ma ponad 400KM

i 20l/100km w mieście mu za dużo :| chce mniej, żeby palił :shock:

 

Obawiam się że nie do końca zrozumiałem Twoją wypowiedź..

W sensie że pali poniżej 20 czy właściciel chce żeby palił poniżej 20?

 

Moje z4 przy bardzo delikatnej jeździe pali ok. 15-16, natomiast przy lepszym wykorzystaniu jego potencjału 18-19 - jak na ilość km które robię miesięcznie to już się robią wydatki które potrafią opóźnić zakup kolejnych modów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...