Skocz do zawartości

Żółte czy białe przeciwmgielne


mrowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze....to Nie wiem- skoro francuzi montowali to w swoich wynalazkach a w hameryce nadal można na takich jeździć co kierowcy czynią to coś musi być na rzeczy:( Ja testowałem we mgle właśnie jeden zwykły biały a drugi żółty i jakoś ten żółty lepiej oświetlał...A może to jak to ktoś wcześniej napisał efekt placebo? 8) Tak czy siak żółte ładniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM, można to również rozumieć tak: skoro we Franckraju używano a potem przestano, to musi coś być na rzeczy.

Generalnie okularki z żółtym szkiełkiem dadzą ten sam efekt placebo.

Białe doświetlą trochę lepiej pobocze, żółte zrobia to samo ale światło będzie żółte ot i cała filozofia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plazermen, załóż przy pochmurnej pogodzie albo o zmroku okulary rowerowe z zółtym szkłem.

 

A gdziesz czytałem że zółte zarówki pojawiły sie w czasie IIWŚ- francuzi chcieli poznawać swoich , żeby do nich nie strzelać po ciemku. Niestety działało to też w drugą strone.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie w imprezie miałem w halogeny zapakowane żółte philipsy 110w (wiem wiem trochę mocne, ale gasiłem je zawsze gdy się z kimś mijalem żeby go nie razić) i światło było mega. W silnej śnieżycy czy gęstej mgle jechałem na samych halogenach wyłaczając mijania. Było wyśmienicie ;). Od dłuższego czasu szukam żółtych do forka (i chcę żarówki bo żółte klosze nijak mi sie nie podobają ;) ). W Forku niestety jest HB3 w halogenach i graniczy z cudem.. Myślę czy by nie zamontować xenonów żółtych w halogeny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igi_666,

 

http://www.ebay.co.uk/itm/NOKYA-USA-HB3 ... 1c20300964

 

Nic innego...Tylko nokya hyper yellow :P Gwarantuje wrażenia o których piszesz :D

Miałem takie i w halogenach i w reflektorach :mrgreen:

Teraz sam zastanawiam sie nad żółtym ksenonem...Ale to dopiero jak zmienię lampiony na soczewkowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje żółte ebayowskie żarówki za 4 fulacze świecą jak trzeba od pół roku na najbardziej żółty z żółtych 8)

WueM, mam szwagra w Gliwicach, mogę Ci załatwić mycie auta taniej :wink:

Musisz tylko ściemniać mu że lubisz vw. Jeździ najniższymi w Gliwicach :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą ksenony w następnym tygodniu ;)

A co, a kto bogatemu zabroni :mrgreen:

 

 

Hahaha :mrgreen: Tysz se sprawie...Ale najpierw przekonam się o tym jakie wrażenia napisze Igi:)

 

-- Pt wrz 28, 2012 9:47 pm --

 

Moje żółte ebayowskie żarówki za 4 fulacze świecą jak trzeba od pół roku na najbardziej żółty z żółtych 8)

WueM, mam szwagra w Gliwicach, mogę Ci załatwić mycie auta taniej :wink:

Musisz tylko ściemniać mu że lubisz vw. Jeździ najniższymi w Gliwicach :roll: :lol:

 

 

 

Wiesz...Mnie polecono nokya i rzeczywiście się sprawdziły choć faktycznie trochę kosztują...Nie wątpię, że każde z żółtą bańką wiele gorsze nie będą a kosztować będą sporo mniej :mrgreen:

Co do myjni to nie omieszkam skorzystać...Nawet właśnie jutro planowałem pojechać :P

Daj cynk na PW...P.S.mam VW w rodzinie ale i tak...ściemnię że je lubie :P

A tak w ogóle...Najniższy vw?hmmmm...szczegóły? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igi_666, Jako laik zapytam...Do którego montujesz te ksenony? i czy owy model ma gładkie klosze czy nie? u mnie w babci nie ma soczewek(szkoda) w dodatku klosze nie są gładki(stary typ/przed lift) i nie wiem jak by wyglądały żółte ksenony. Są za nie duże pieniążki na alle...ale nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Forku mam halogeny z gładkim szkłem :P

 

Powiem szczerze ze w niczym raczej nie bedzie przeszkadzac ze sa u Ciebie szkla chropowate :P. Policji też bym się nie obawiał bo raczej nie znają czegoś takiego jak żółte ksenony, a to sa przeciwmgielne w dodatku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą ksenony w następnym tygodniu ;)

A co, a kto bogatemu zabroni :mrgreen:

Patrząc na auto w podpisie mam wątpliwości co do swojej bogatości :P. A z resztą dla Forka i swojego bezpieczeństwa wszystko ;)

Dlatego mam tylko żarówki za kilka fuli :?

Nie widziałem jak świeci żółty xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...