Skocz do zawartości

Zawieszony wskaznik poziomu paliwa GD


jean_pierre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio zatankowalem sobie do pelna zrobilem juz 200 km a wskaznik poziomu paliwa mi w ogole nie opada. Oczywiscie po wylaczeniu zaplonu czy wlaczeniu rowniez nie ma reakcji.

Ja wiem ze wskaznik w tych czasach ceny 98 jak jest na full to niezly szpan :-) ale jednak wolalbym zeby dzialal... mial ktos taki "problem" ? Bo na forach nigdzie nie znalazlem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też na początek wypiąć kostkę przy baku, za tylną kanapą po prawej stronie jest dekielek na 4 wkręty pod nim jest kostka,wypnij ją i włącz zapłon, a wskazówka powinna opaść, jak nie to tak jak Pawlo20 pisze, być może trzeba też będzie się do samego pływaka dobrać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za podpowiedzi i sugestie postaram się podziałać w tej sprawie. Bo to mi się stało dziwnym zbiegiem okoliczności jak przycisnąłem mocnej autko i jednocześnie włączyła mi się lampka od check engine ale nie zdązyłem jeszcze sprawdzić co to za błąd i z jakiego powodu się wyświetlił, nigdy mi nie wyskakiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Hej załoga,

 

Odkopię trochę temat, ponieważ u mnie również jest problem ze wskazówką tylko, że w moim forku opada do pewnego momentu (prawie do rezerwy) i się zatrzymuje, a paliwo się kończy. Już dwa razy bujałem z buta na stację :-( 

 

Odpiąłem kostkę i wskazówka opadała do końca, zapalając tym samym kontrolkę rezerwy więc obstawiam pływak, który pewnie się zawiesił skoro wskazówka opada przy rozłączonej kostce 

 

Jakieś pomysły - sugestie ??

 

Z góry thx za rady

 

Pozdrawiam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo - pomogła dopiero wymiana pływaka na nowy.

 

U Ciebie pewnie będzie to samo, skoro odpięcie kostki nic nie dało.

 

Nic nowego chyba za bardzo się tutaj nie wymyśli, no chyba że pływak się gdzieś fizycznie przyblokował w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...