Jump to content

Problem z elektryką


sebi

Recommended Posts

Kilka razy zdarzyło mi się, że po kilku dniach posotoju rozładował się akumulator. Akumulator mam nowy (bo myślałem, że to z nim jest coś nie tak więc wymieniłem).

Myślałem, że może radio albo inne światełko zostawiam włączone, ale nie.

Za kolejnym razem jak otworzyłem drzwi kierowcy usłyszełem dziwny dźwięk (cykanie, jakby coś się przełączało) Dźwięk dochodzi z okolicy dźwigni otwierania maski. Samochód pewnie i tak wyląduje u elektryka, ale jak ktoś się spotkał z czymś podobnym to będę wdzięczny za wskazówki. Przypadek dziwny a z drugiej strony denerwuje mnie rozłączanie klem po każdej jeździe.

Sebastian

Link to comment
Share on other sites

Uaktywniony alarm chce wyć i mrugać? Może z racji problemów ktoś kiedyś go odciął od "świata zewnętrznego", ale cykać przekaźnikami i zjadać prąd jeszcze daje radę? Mój kumpel ma takiego notorycznego cykacza w starym meśku.

Link to comment
Share on other sites

Cyka pewnie jakiś przekaźnik. Najczęściej cyka, gdy nie ma wystarczająco dużo prądu, żeby tak cyknąć raz i zostać jak należy.

 

Możesz próbować zlikwidować cykanie przez wyjmowanie kolejnych bezpieczników i sprawdzenie czy w końcu odcina się "podejrzany" obwód.

Link to comment
Share on other sites

tak jak kolega wyzej napisal, do mojego przekaznika sie dostala woda badz wilgoc i tez cykalo i mialem problemy z pompa paliwa to raz chodzila raz nie to aku padalo i inne ustrojstwa wymienilem na nowy przekaznik i chodzi jak malina wszystko dziala

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...