Skocz do zawartości

Problem z elektryką


sebi

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy zdarzyło mi się, że po kilku dniach posotoju rozładował się akumulator. Akumulator mam nowy (bo myślałem, że to z nim jest coś nie tak więc wymieniłem).

Myślałem, że może radio albo inne światełko zostawiam włączone, ale nie.

Za kolejnym razem jak otworzyłem drzwi kierowcy usłyszełem dziwny dźwięk (cykanie, jakby coś się przełączało) Dźwięk dochodzi z okolicy dźwigni otwierania maski. Samochód pewnie i tak wyląduje u elektryka, ale jak ktoś się spotkał z czymś podobnym to będę wdzięczny za wskazówki. Przypadek dziwny a z drugiej strony denerwuje mnie rozłączanie klem po każdej jeździe.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyka pewnie jakiś przekaźnik. Najczęściej cyka, gdy nie ma wystarczająco dużo prądu, żeby tak cyknąć raz i zostać jak należy.

 

Możesz próbować zlikwidować cykanie przez wyjmowanie kolejnych bezpieczników i sprawdzenie czy w końcu odcina się "podejrzany" obwód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyzej napisal, do mojego przekaznika sie dostala woda badz wilgoc i tez cykalo i mialem problemy z pompa paliwa to raz chodzila raz nie to aku padalo i inne ustrojstwa wymienilem na nowy przekaznik i chodzi jak malina wszystko dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...