Jump to content

Kto w PL mapuje Apexi

Recommended Posts

Jak w tytule, kto u nas potrafi sie do tego podpiąć? Pytałem o paru firmach w KRK i okolicy i tam raczej nie, trzeba sprawdzić czemu tak strasznie paliwem leje, ewentualnie nową mape zrobić. Auto to gc8 v5 z 99 roku

Hmm... kilka spraw.

Przede wszystkim majac wersje 5 nie pakowalbym sie w Apexi - to troche taka zamiana siekierki na kijek.

Jakkolwiek Apexi jest wciaz dosc fajnym, budzetowym ecu - to zamiana oryginalnego ecu, ktore jest mapowalne - na Apexi PowerFC wydaje mi sie bez sensu.

Druga sprawa - skoro jest cos nie tak z autem, to najpierw nalezaloby wyjasnic - co. Tutaj sprawa jest o tyle prosta, ze mozna podjechac w zasadzie do kogokolwiek mogacego sie podpiac do ecu celem przynajmiej wstepnej diagnostyki.

W zasadzie mozesz zrobic to nawet sam - RomRaiderem czy EcuExplorerem.

Ale skoro chcialbys pomyslec tez o remapie - najlepiej w tej sytuacji udac sie do ktoregos z "dilerow" Ecuteka.

Jeżeli jest zamontowane apexi, to żadnym romraiderem czy ecuexplorerem diagnostyki nie zrobisz.

To oczywiscie prawda - jakos sobie "wymyslilem", ze chodzi o przesiadke na Apexi. Moj blad :)

jak już pisałm na PW nie chodzi o przesiadke, juz tam jest apexi, auto chwile stało i nie wiem czy się coś skasowało czy co ale przestało jechać, oprócz rozbiórki silnika wszystko zostało przeglądnięte i sprawdzone, problem jest z koszmarnym zalewaniem silnika paliwem. wtryski są 740cc więc ma co lać

jeździło, postało pół roku i coś sie spsuło. Mechanicznie przeglądnięte, świece cewki kabelki sprawdzone. pali 100/100, niedopala, detonuje w wydechu. Na wolnych chodzi równo

krist, najszybciej maperów Apexi znajdziesz na forum sr.pl, dość popularny sterownik więc nie powinno być problemu.