Skocz do zawartości

problem z zawieszeniem subaru justy


barpal77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy nazywam sie Bartek i mam bardzo duży problem , posiadam subaru justy 2 generacji 2002 rok więc po fl silnik 1.3 86 hp autko służy tylko do startów w kjs i poszukuje do niego zawieszenia bo autko strasznie pływa w zakrętach , jedyne co znalazłem w ofercie do justynki to sprężyny mts lub jamex jedne i drugie to badziewie ponoć ale nic lepszego nie jest dostępne, mts jest dedykowany ponoć do justy a jamex do swifta ponoć mk5 czyli tego samego co justy czy ktoś mógłby mnie uświadomić czy te sprężyny od swifta bedą pasować do justy?? Jeśli by ktoś miał zawieszenie do justy używane czy nowe najchętniej kompletne wraz z amortyzatorami chętnie odkupie. Pozdrawiam :)

 

 

Zgłoś ten post

 

-- Cz wrz 06, 2012 2:19 pm --

 

witam rozwiązałem ten problem , wiec jeśli ktoś by miał podobny problem jak ja to: jest dostępne sportowe zawieszenie KONI SPORT dedykowane do swifta mk5 i pasuje bez problemu do justy wielka zaletą jest to że niewiele obniża a utwardza znakomicie polecam jedyne rozsądne rozwiązanie do justy jeśli chodzi o problem z zawiechą pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...