Skocz do zawartości

Check engine - GC 2.0


Tomulus

Rekomendowane odpowiedzi

w drugą strone, za dobre paliwo tez moze zaszkodzic, czytałem TU na forum. :roll:

 

być tu mądry

 

za ciosem- czytałem że chceck nie wskazuje wystąpienia spalania stukowego,tylko sugeruje błędy/uszkodzenia czujnika (ponoć cofie sobie zapłon po cichu, właśnie dlatego temat "dławienia wolnossaka 2.500obr" ma tyle stron ile ma...)

 

zdecydujcie sie :roll:

 

Poza tym jak moze byc słychać spalanie stukowe? Chodzi jak dizel czy co? Moja na zimnym wydaje z siebie orkiestre, moze opiszcie w końcu albo podajcie filmik.

(kolejna sprzeczna rzecz- czytalem TU. ze stukania nie słychać "gołym uchem",dlatego jest czujnik, dlatego czujnik jest tak czuły i również dlatego łapie dzwięki łożysk albo osłon wydechu za spalanie stukowe)

 

Jezeli spalanie stukowe słychać gołym uchem, to gdy ja je słysze nie słyszy go mój czujnik :roll:

Logic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No własnie z tym czujnikiem to naprawde jaja. To samo słyszałem ze czujnik jak jest zwalony to sie nie naprawia sie sam!!!! U mnie własnie tak jest. Jak sie nagrzeje to sie zapala bo naprawde może stukać blacha,łożysko i.t.p. Teraz jezdze z założonym na gume. Kto wie co jest prawdą a co nie. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll:

 

-- N wrz 16, 2012 1:33 pm --

 

Temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co kolego poradziłeś sobie z tym czujnikiem? ja jeżdże z tym 15 tys, najpierw podmuchałem powietrzem z orlenu na czujnik usuwając syf i było dobrze jakiś czas a ostatnio odłączyłem kleme na chwile i 2 tyg spokoju i nie wiem czy nie będę robić takiego zabiegu poprostu...(bo gdyby faktycznie było coś z nim nie tak to odrazu by wracało tak myśle a nie po 2 tyg) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, mam poważny problem z moją nowo nabytą Imprezką 2.0 1997r, otóż wyskakuje mi błąd 3 wolne mrugi i 2 szybkie, i się powtarza w kółko. nie wiem czy to jest kod 32?czujnik stukowy miałem podpięty pod masę a dalej był odpięty, czujniczek pod masę a ten kabelek wiszący gdzieś tam w dole:P Bardzo Proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...