Skocz do zawartości

Klamki wewnętrzne - jak zdemontować?


loser

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Czy podpowiedziałby ktoś, jak zdemontować wewnętrzne klamki? W miarę możliwości bez demontażu tapicerki. Potrzebuję dobrać się do samej klamki.

 

Ramka i śrubka już poleciały, ale franca siedzi mocno ;-)

 

 

PS Czy ktoś przerobił jakiś patent na ograniczenie skrzypienia boczków drzwiowych? Próbując zdemontować jedną z klamek zauważyłem, że lekko skrzypi pod naciskiem. Wklejenie cienkiej gąbki albo paska gumy coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamkę przesuwasz w przód auta i następnie odczepiasz cięgno,ale musisz sobie je zabezpieczyć żeby ci się nie schowało do środka bo będziesz miał problem z jego wydobyciem i trzeba będzie w końcu tapicerkę rozbierać,pozdro.

 

-- 25 sie 2012, o 14:43 --

 

http://opposedforces.com/parts/impreza/ ... door_trim/

 

Tu masz rysunki,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Czy ktoś przerobił jakiś patent na ograniczenie skrzypienia boczków drzwiowych? Próbując zdemontować jedną z klamek zauważyłem, że lekko skrzypi pod naciskiem. Wklejenie cienkiej gąbki albo paska gumy coś da?

 

Spróbuj podkleić taśmą z filcem, powinno pomóc, w jeepie uciszyło elegancko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka naprawiona - teraz już wiem, dlaczego central z miejsca kierowcy zamykał się, ale już nie otwierał ;-)

 

Nie dałem rady wyjąć przez tapicerkę. Zdjąłem boczek. W sumie to dużo wygodniejsze, a i przesmarować przy okazji wszystko mogłem.

 

W WRX 2001 trzeba przesuwać ją w tył, by wyjąć :)

 

Filc najprawdopodobniej nie będzie potrzebny. Jedna ze szpilek minimalnie trzymała. Wymieniłem - póki co jest cisza.

 

Dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...