Jump to content

Wyłącznik/wł air bag


FLY_PL

Jakia wodka na wesele?  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Witam,

Z góry przepraszam, gdy by ten temat został już poruszony.. Kilka dni temu kupiłem Subarkę z roku 2007 i dopiero wracając nią do domu zauważyłem komunikat "pass air bag off", czy orientujecie się, gdzie i czy w ogóle mogę włączyć tą poduszkę osobiście, czy muszę jechać do serwisu???

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

FLY_PL, a czy jak siedzi pasażer to ten komunikat się świeci? Jeśli nikt nie siedzi w fotelu lub zamontujesz fotelik z dzieckiem to air bag się wyłącza i jest taki komunikat właśnie, jeśli usiądzie osoba powyżej 35 kg.(chyba) to poducha powinna się włączyć.

Link to comment
Share on other sites

FLY_PL, poczytaj instrukcję. Jest tam jakieś sto stron dotyczących airbagów :) Jeśli nie masz instrukcji, to wersja EN jest tu:

http://www.wrxinfo.com/owners_manuals/

W okolicach strony 3-14 masz opisane warunki, przy których włącza się poducha pasażera. Jeśli nikt nie siedzi na fotelu, to chyba powinna być wyłączona i wszystko jest ok.

Link to comment
Share on other sites

FLY_PL, nie masz mam nadzieje nic przeciwko, że podłączę sie do tematu :) .

 

Nie wiecie może, czy jest możliwość wyłączenia lub regulacji czujnika obecności pasażera? Parokrotnie już zdarzało mi się wyłączanie się poduszki pasażera, zwłaszcza wiekszego gabarytowo, np. gdy obracał sie do tyłu albo przełaczął coś przy navi. Wiem, że należy wtedy wyłaczyć silnik i wszystko będzie ok, ale jak musisz to robić na autostradzie, to nie jest fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...