Skocz do zawartości

Wyłącznik/wł air bag


FLY_PL

Jakia wodka na wesele?  

92 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z góry przepraszam, gdy by ten temat został już poruszony.. Kilka dni temu kupiłem Subarkę z roku 2007 i dopiero wracając nią do domu zauważyłem komunikat "pass air bag off", czy orientujecie się, gdzie i czy w ogóle mogę włączyć tą poduszkę osobiście, czy muszę jechać do serwisu???

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY_PL, a czy jak siedzi pasażer to ten komunikat się świeci? Jeśli nikt nie siedzi w fotelu lub zamontujesz fotelik z dzieckiem to air bag się wyłącza i jest taki komunikat właśnie, jeśli usiądzie osoba powyżej 35 kg.(chyba) to poducha powinna się włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY_PL, poczytaj instrukcję. Jest tam jakieś sto stron dotyczących airbagów :) Jeśli nie masz instrukcji, to wersja EN jest tu:

http://www.wrxinfo.com/owners_manuals/

W okolicach strony 3-14 masz opisane warunki, przy których włącza się poducha pasażera. Jeśli nikt nie siedzi na fotelu, to chyba powinna być wyłączona i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY_PL, nie masz mam nadzieje nic przeciwko, że podłączę sie do tematu :) .

 

Nie wiecie może, czy jest możliwość wyłączenia lub regulacji czujnika obecności pasażera? Parokrotnie już zdarzało mi się wyłączanie się poduszki pasażera, zwłaszcza wiekszego gabarytowo, np. gdy obracał sie do tyłu albo przełaczął coś przy navi. Wiem, że należy wtedy wyłaczyć silnik i wszystko będzie ok, ale jak musisz to robić na autostradzie, to nie jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...