Skocz do zawartości

mam tarcze dwuczęsciowe Tarox'a 5x100 a potrzebuję 5x114,3


radeklwh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zestaw hamulców Tarox'a ale mam mały problem bo te tarcze są 5x100 a ja potrzebuję 5x114,3 (czyli potrzebuję tylko mocowania)

Czy wie ktoś gdzie tego poszukać? Szukałem w szukajce ale nic nie pokazuje konkretnego, nawet żadnych informacji gdzie i czy mogę kupić sam środek bez tarczy...

Ma ktoś może pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zestaw hamulców Tarox'a ale mam mały problem bo te tarcze są 5x100 a ja potrzebuję 5x114,3 (czyli potrzebuję tylko mocowania)

Czy wie ktoś gdzie tego poszukać? Szukałem w szukajce ale nic nie pokazuje konkretnego, nawet żadnych informacji gdzie i czy mogę kupić sam środek bez tarczy...

Ma ktoś może pomysł?

a nie da sie tego rozwiercic pod 5x114.3?

moim zdaniem da sie bez problemow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na wiertarce słupowej z podzielnicą ustawianą na średnicę podziałową nowych otworów tj 5,114.3 nie da się pomylić. Nie mylić z wiertarką stołową bo to dwie bajki.

Potem rozwiertakiem na żądaną średnicę z dokładnością 0.1 mm.

 

Jeżeli jest miejsce na tarczy to technicznie to nie jest problem ale generalnie osłabisz materiał. Trzeba rozwiercać otwory przesunięte względem siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiertarce słupowej z podzielnicą ustawianą na średnicę podziałową nowych otworów tj 5,114.3 nie da się pomylić. Nie mylić z wiertarką stołową bo to dwie bajki.

Potem rozwiertakiem na żądaną średnicę z dokładnością 0.1 mm.

 

Jeżeli jest miejsce na tarczy to technicznie to nie jest problem ale generalnie osłabisz materiał. Trzeba rozwiercać otwory przesunięte względem siebie.

To jest najmniejszy problem , są dzwony do tarcz , oraz tarcze , czy felgi z multi pcd , więc można spokojnie wiercic w tych rozmiarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to można zrobić i ile kosztuje taka usługa? i czy ktoś się orientuje czy tarcze taroxa 327mm i 10 tłoczkowe zaciski wejdą na felgi 17"?

 

-- N wrz 02, 2012 1:52 pm --

 

na felgi wejdą, znalazlem co i jak ale gdzie to rozwiercić? i ile kosztuje..

 

-- Pn wrz 03, 2012 10:16 am --

 

i czy nawiercanie nie osłabi materiału strasznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...