Skocz do zawartości

kotlina Kłodzka


boorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam domku do wynajęcia na 2 noce dla 5-6 osób gdzieś w kotlinie kłodzkiej, albo innym miejscu oddalonym od Krakowa o max 6-7 godzin pociągiem, może ktoś pomoże. Pozdrawiam

 

P.S. znacie jakieś dobre strony z noclegami, ale żeby dało się wyniki wyszukiwania posortować np. po dostępności, albo cenie bo mnie szlak trafia.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

http://www.domek13.pl/

Bylem tam kiedys w wakacje z rodzina, przemile miejsce, fajna baza wypadowa w Kotline Klodzka, do Czech (Praga). Moge spokojnie polecic wszystkim ktorzy chca zwiedzic Kotline, ktora jest nota bene fantastycznym miejscem z masa urokliwych i ciekawych miejsc do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja nie szukam noclegu , juz go mam ale mam inne pytanie.

Jadę do KK będę tam od 6-14 pażdziernika i tak się zastanawiam czy zakładać zimowe opony czy jeszcze jechać na letnich.

Co koledzy z okolic mogą mi doradzić, jak z pogodą w Kotlinie , oczywiście,że nikt nic nie wywróży ale jak bywało w poprzednich latach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w

Dnia 21.09.2017 o 19:52, mio1 napisał:

z okolic mogą mi doradzić, jak z pogodą w Kotlinie , oczywiście,że nikt nic nie wywróży ale jak bywało w poprzednich latach

śmigam regularnie zazwyczaj jest piękna polska jesień w dzień ( oczywiście czasem zdarzy się że popada) a w nocy bryyy - zimno. Teoretycznie zimówki powinno się zakładać jak jest poniżej /w okolicach 7st C. Jeżeli będziesz jechał w nocy na wszelki wypadek możesz już założyć ale  chyba ogólnie jeszcze za wcześnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...