Jump to content

Fotel kierowcy i zmiana jego orginalnego mocowania


toXzjEee

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, jestem zdecydowanie nowy na Forum, jak na razie ja nie posiadam auta marki Subaru, nawet że tutaj trafiłem właśnie dlatego że mam w przyszłości zaopatrzyć się właśnie w Subaru.

 

Teraz przechodzę do wątku całej sprawy, mój znajomy z Włoch kupił Subaru Impreza WRX Blob Eyes w Combi i ma pewien problem. Mając ponad dwa metry wzrostu, nawet jak na takie auto jak Impreza ma problemy ze zmieszczeniem się, wygodą (nawet że to jest to mniejsze zło) ale i też dynamicznym kręceniem kółkiem.

 

No i teraz najważniejsze, pytanie, czy jest jakiś sposób, przerobienia mocowań, czy coś innego, żeby przesunąć fotel kierowcy bardziej do tyłu niż jest to oryginalnie?

 

Dziękuje z góry za odpowiedzi,

toXzjEee

Link to comment
Share on other sites

Jezeli Twoj znajomy chociaz troche mysli o swoim bezpieczenstwie, to niech zapomni o przerabianiu mocowan oryginalnego fotela. Jedyne sensowne, moim zdaniem, rozwiazanie - kubelek XXL i mocowanie na sztywno do podlogi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...