Skocz do zawartości

Rally Sprint - Warszawa, Lotnisko Bemowo - 26 sierpnia 2012


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

417053_3453442732948_1411198809_n.jpg

 

W imieniu Automobilklubu Polski chciałem Was zaprosić na 4-ty Rally Sprint.

 

Impreza rozpocznie się o godzinie 8.45 odbiorem administracyjnym oraz odprawą, po czym od godz. 10.00 uczestnicy będą mieli możliwość pokonywania ustawionej trasy bez pomiaru czasu celem wypracowania optymalnej techniki jazdy oraz zapoznania się z przygotowanymi próbami.

 

Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 12.00. Uczestnicy pokonają czterokrotnie dwie próby sprawnościowe, których wyniki złożą się na końcowy wynik rywalizacji.

 

O godzinie 16.30 zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody: medale dla zwycięzców klas oraz puchary za zajęte miejsca w klasyfikacji generalnej. Wypełnione zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy a.brach@automobilklubpolski.pl

 

Impreza będzie doskonałą okazją do treningu oraz możliwości sprawdzenia swoich umiejętności a także przyjemnym sposobem na spędzenie niedzieli.

 

Wpisowe: 60 zł (dla członków Automobilklubu Polski z opłaconą składką na 2012 r. – 50 zł.)

 

Dopuszcza się udział kierowcy bez pilota, a także udział dwóch kierowców w jednym samochodzie po wypełnieniu osobnych zgłoszeń do imprezy.

 

Gorąco polecam!

 

Regulamin imprezy

 

Karta zgłoszenia

 

-- 22 sie 2012, o 18:41 --

 

Wrzuciłem informacje na forum czerwonych (diamentów) wiec może jakaś ciekawa rywalizacja będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czwartek, będzie jakaś opcja popatrzeć na rywalizację :?: Mam "rzut beretem" i wolną niedzielę.

Nawet trzeba... dobrze zabrać rodzinkę, apart, kamere :roll:

Formuła jest taka, że wszystko jest na miejscu (Lotnisko Bemowo) więc nawet załogi mogą zabrać swoje pociechy i jak to już bywało Dyrektorka Rajdu będzie pełnić funkcje opiekunki na czas przejazu. Atomsfera piknikowa, będzie też grill :!:

 

czwartek, możesz wytłumaczyć formułę tego RallySprintu i charakterystykę trasy ?

Trasa ma charakter próby zręcznościowej... gwarantuje, że będzie na niej w miare ciasny slalom i klika nawrotów (nie jakiś beczek, ale ciasnych zakrętów). Będą 2 próby: 1-wsza na wiekszym terenie Bemowa (gdzie są 2 płyty poślizgowe - oczywiście je omijamy) jest tam równo, 2-ga próba jest na bardziej kwadratowym terenie (między dużym terenem Bemowa a płotem gdzie jest Rozeta) - też beton, gdzie jest zawsze wjazd na tzw. Kubicę, czyli kawałek asfaltu gdzie Robert kręcił bolidem bąki (a więc zmienna nawierzchnia :o ) - tam jest troche więcej ubytków między płytami betonowymi ale zawsze przy konfiguracji trasy miejsca te są omijane.

 

Rano przejazdy treningowe - aby można było zapamiętac lub opisać trasę (pilot nie jest obowiązkowy)... podpowiem, że warto raczej spokojnie i powoli pojeździć aby zapamiętać tor jazdy... a potem będą 4 przejazdy na czas obu prób sportowych. Na zakończenie, specjalnie dla Was zostanie połączona próba 1 i 2 w formie Super OSu i będziemy przejeźdzać na niej 2 kólka. 8)

 

 

Fajna impreza, moze wpadne.

Nie ma nic o oponach, sliki dozwolone?

Bębenku, zapraszamy! Slicki będą dozwolone ale dla zachowania zgodnej z regulaminem sportowej rywalizacji będziesz musiał zgłosić się w klasie GOŚĆ - czyli w sam raz dla Ciebie :mrgreen:

 

 

Fajna impreza, moze wpadne.

no to pozamiatane :mrgreen:

Myśle, że to zweryfikuje rywalizacja na czas. Jak wiadomo w ciasnych partiach może okazać się, że mniejsze samochody będą miały łatwiej... no ale później pozostaje Super OSik wiec tutaj jest szansa, że kilku z Was pozamiata :wink:

 

 

Jeszcze raz przypomnę... Rano, w dniu imprezy, stawiacie się na Bemowie. Tam należy się szybko zapisać oraz zrobić BK (nie będzie tak bardzo szczegółowe jak na KJSach AK Polski - sprawdzany będzie stan auta aby zabawa była bezpieczna). Obowiązkowa jazda w KASKACH. Przypominam też o konieczności posiadania NNW.

 

Nasza ekipa SJR będzie na miejscu i jeśli ktoś będzie chętny - zawsze pomożemy, podpowiemy oraz służymy dobrymi radami aby wygrać :P

Nie wiem jeszcze czy sami będziemy startować (auta troche w rozsypce po Rzeszowskim), ale imprezy w tak zacnym gronie nie można ominąć :lol:

 

-- 23 sie 2012, o 11:36 --

 

aaa.. jesli ktos chce stoczyć prawdziwą walkę lub zabrać swoją drugą połowę aby aktywnie uczestniczyła to mozliwe jest zgłoszenie 2 kierowców, 1 samochodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FX nic nie jest pozamiatane :twisted: , z tego co sie doczytałem to raczej będą próby bardzo krótki i ciasne czyli np dla lukasa w justynce

 

Aż tak ciasno pewnie nie będzie, bo w regulaminie napisane jest że trasy będa miały około 1,5km. A i doswiadczenie pokazuje, że z nadmiernej pachołkolandi już się raczej wszyscy organizatorzy wyleczyli :wink:

Z drugiej strony w Justynce zbytnia ciasnota tez nie jest wskazana, bo z powodu przełożenia układu kierowniczego 4,5 lock to lock to się trzeba namachać, a i czasami się okazuje po wyjściu z poślizgu, że się odkręciło kierownice jeden raz za mało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FX nic nie jest pozamiatane :twisted: , z tego co sie doczytałem to raczej będą próby bardzo krótki i ciasne czyli np dla lukasa w justynce

 

 

wiem, wiem ale...

.

.

.

... buduję sobie usprawiedliwienie :mrgreen:

 

 

 

 

Zapowiada się ciekawa impreza. Spoko i blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się podjechać jako widz, paczacz ;)

"moszna" i tak... jak Ci sie spodoba to moze nastepnym razem zalozysz jakies szmaty i polatasz :mrgreen:

 

ja się zdecyduję na ostatnią chwilę bo na chwile obecną nie mogę się określić, jak będą miejsca to ok jak nie to trudno 8)

nie bede pisal jak organizator "sa jeszcze ostatnie wolne miejsca" bo tak naprawde na chwile obecna frekwencja jest mala ale to wszystko sie jeszcze zmieni... jutro wplyna zgloszenia od zdecydowanych.... a jak to zwykle bywa, w dniu imprezy jest najwiecej zapisow :roll:

 

Mysle ze nie bedzie problemow z brakiem wolnych miejsc w niedziele... trasa teoretycznie ma jakas pojemnosc ale wynika to tylko z harmonogramu czasowego. Jesli bedzie nas wiecej to tylko wydluzy sie czas miedzy kolejnymi przejazdami.

 

Ja namowilem juz zone oraz naszego teamowego "klipmejkera"... jak znam zycie sam tez nie wysiedze i pojade moze drugim autem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"moszna" i tak... jak Ci sie spodoba to moze nastepnym razem zalozysz jakies szmaty i polatasz

 

Gumy w sumie mam, bo te co są na aucie i tak do dojechania się nadają ale boje się, że coś rozwale w aucie.

Ja mam troche inne podejście, dla mnie Subarak nie jest autem do upalania. Za długo o nim marzyłem, żeby teraz rozwalić przy pierwszej lepszej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"moszna" i tak... jak Ci sie spodoba to moze nastepnym razem zalozysz jakies szmaty i polatasz

 

Gumy w sumie mam, bo te co są na aucie i tak do dojechania się nadają ale boje się, że coś rozwale w aucie.

Ja mam troche inne podejście, dla mnie Subarak nie jest autem do upalania. Za długo o nim marzyłem, żeby teraz rozwalić przy pierwszej lepszej okazji.

Na Bemowie brak jest krawężników, drzew i innych okoliczności przyrody, a słupkiem wyznaczającym trasę to nie zrobisz nic więcej co nie zejdzie pasta polerskąg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy mu o tych ogrodzeniaaaaach ... ? :roll: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

spoko, żartuję :)

 

wpadaj - nie ma czego się obawiać. Przecież nie musisz jechać na 120% normy. 60 zł to nie pieniądz ,a po trasie z pomiarem można się przejechać i zdobyć mniejsze czy większe doświadczenie, które później zawsze będzie procentować !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba mnie przekonaliście :)

Kask motocyklowy może być? o taki:

[ http://properart.pl/allegro/pic_individual/gwarancjaabc/kaski_cross/12.jpg ]

 

A jak z pilotem? chciałby ktoś mnie wspomóc w razie co? Czy jechać samemu?

Jeżeli to Twoje pierwsze zawody to bardziej niż pilota dyktującego trasę (bo ta raczej będzie w miarę czytelna jak na większości rallysprintów i bedzie mozna ją kilka razy przejechać zapoznawczo) potrzebujesz kogoś kto Ci podpowie jak jechac efektywnie i utrzyma Cię w ryzach, bo jak zobaczysz na starcie gościa odliczającego do startu to adrenalina na bank się udzieli :shock:

W razie co, jakbyć chciał i będzie mozliwość to mogę usiąść na prawy i coś tam podpowiedzieć. Parę razy w życiu udało mi się trafić w trasę :wink: , a i generalnie trzymanie w ryzach czyiś emocji idzie mi znacznie lepiej niż własnych za kierownicą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...