Skocz do zawartości

Impreza GX 2.0 P1507


karzyg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Oczywiście sprawdziłem archiwum na forum i wiem, że pojawił się już wątek o tym w/w kodzie usterki, ale nie do końca znalazł on rozwiązanie w mojej sytuacji. Mianowicie po raz pierwszy check wyskoczył rok temu, po skasowaniu błędu (P1507) i przeczyszczeniu konektorów od silnika krokowego problem znikł na ponad rok. Około miesiąca temu ten sam błąd zaczął znowu się pojawiać. Rozkręciłem więc i przeczyściłem przepustnice, silnik krokowy, sprawdziłem stan uszczelek i oringów. Wszystko wygląda w dobrej kondycji. Zmieniłem dodatkowo czujnik biegu neutralnego w skrzyni (podobno był uszkodzony). Niestety nic to nie pomogło, obroty nie falują, silnik pracuje równo jedynym skutkiem jest wyskakujący co jakiś czas check. Po przejechaniu paru kilometrów check gaśnie i po chwili pojawia się znowu, za każdym razem ten sam P1507. Czy jeśli nie pojawiają się problemy z falującymi obrotami to wymiana silnika krokowego może mieć sens w takiej sytuacji ? Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł jak pozbyć się tego błędu ?

 

-- 20 sie 2012, o 17:23 --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...