Skocz do zawartości

Psy, koty, chomiki, szczury, węże, pająki, krowy,tuczniki...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

Mark L.A., śliczny ten czarnuch :) sam mam podobnego, tylko jeszcze trochę mały (urodził się 1 kwietnia), ale powoli nabiera kształtów :mrgreen:

Nie możemy mu tylko wymyśleć imienia, u weterynarza wpisany jest jako "Wueriks" :mrgreen: Ale w domu zwykle wszyscy wołamy na niego "kot" :P

 

dsc0925tw7.th.jpg

dsc0941ga4.th.jpg

dsc0937ed7.th.jpg

dsc0947ne7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domestos666 , ja codziennie mam przyjemność spotykac sie z takim przystojniakiem na spacerku na łace , niestety suczki kolo mnie nie ma a ta jest bardzo urokliwa.

 

Vibowit - wklej nowe fotki - uwielbiam owczarki i ciekawa jestem jak mała sie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, super, ale dałbyś psu coś do jedzenia, a nie musi stare piłki szamać. :wink:

już wcześniej ze zly na ten temat rozmawialiśmy, mojemu owczarkowi ta piłka to już się na stałe wkomponowała w twarz :mrgreen:

Pytanie do kociarzy, jak mi kotek zaczyna walić po całej chacie (ma już pół roku) a wcześniej walił do kuwety to co znaczy najwyższa pora na kastrację :?: :roll: ale mnie wkurzył ostatnio, w sypialni mi nawalił :evil: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, jak mi kot w sypialni nawalił, to trenował lot po paraboli :twisted:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen: dobre :mrgreen:

ja go kurde nie dorwałem od razu a po fakcie nie było sensu, ale jak go jeszcze nigdy nie uderzyłem tak wtedy chciałem mu właśnie taką parabole zafundować :mrgreen:

 

Nie ale na poważnie wykastrowaliście koty, bo jakoś wizja obcięcia mu jajek mi przez gardło nie przychodzi ale lekarz jak najbardziej zaleca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Akita Inu - wabi się Primo. Wspaniałe, dumne i myślące bardzo po swojemu stworzenie!

Nie chciałbym być jakoś specjalnie złośliwy, ale Jarosław Kaczyński to również wspaniały, dumny i myślący bardzo po swojemu polityk, a wszyscy się go czepiają. :mrgreen:

MSPANC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej walił do kuwety to co znaczy najwyższa pora na kastrację
... wiec czas najwyższy wymienić zawartość kuwety . :wink: :mrgreen:

 

Niestety kocury z jajkami na swoim miejscu , mają to do siebie , że zawsze będą znaczyć swoje terytorium . Robią to moczem lecz także fajowsko jest też zrobić Panu klocusia w miejscu gdzie można się tego najmniej spodziewać .

Proponuję wymieniać raz dziennie żwirek i co trzy dni dokładnie myć kuwetę a wtedy będzie chętniej z niej korzystał . Co do kastracji ... należy pamiętać że Twojemu ulubieńcowi zmieni się charakter . Stanie się bardziej ospały ... zdecydowanie mniej aktywny .

Jeszcze jedna ważna uwaga : PH moczu kastrata ulega zmianie . Żeby nie robić mu krzywdy ...

należy stosować karmę dla kastratów ( do nabycia w każdym , dobrym sklepie zoologicznym ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kocury z jajkami na swoim miejscu , mają to do siebie , że zawsze będą znaczyć swoje terytorium . Robią to moczem lecz także fajowsko jest też zrobić Panu klocusia w miejscu gdzie można się tego najmniej spodziewać .

 

Mark L.A., z tego co wiem, kastraty też znaczą teren, tyle że zapach nie jest już tak intensywny, tak mi mówił wet.

 

Co do klocka ( czy nawet placka :roll: ) - Leszek, nie naraziłeś się kotu ostatnio? Mój tak potrafi zrobić "a masz za karę". :mrgreen:

Mój kocur znaczy teren intensywniej, jak mam gości, albo jak mąż wraca po dłuższej nieobecności, wtedy obowiązkowo jego torba musi być naznaczona :shock: , ktoś mi kiedyś powiedział, że to zwykła kocia zazdrość :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...