Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny kapitalna jak dla mnie taneczna propozycja Arasha,tym razem z przepiękną dziewczyną z Azerbejdżanu jako propozycja na Eurowizję 2009,nie wiem czy to wogóle słyszeliście?Dla mnie to murowana 10,lubię takie lekkie rytmy w dodatku z rozpoznawalną nutą czy to samby chachy salsy etc.

Mnie ta piosenka przypomina naszą podróż samochodową do Grecji,było miłoradosne-sloneczko.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=6dKQR2m-Xfs&feature=endscreen&NR=1

 

a zupełnie przypadkiem natknąłem się na tą nową jak myślę propozycję Arasha z Seanem Paulem i też mi się podoba.Wogóle uważam że utwory Arasha do tańca są kapitalne.

 

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow niezla ta Albania :) brakuje mi emotek na tel bo lepiej bym okazala swoj zachwyt...

 

 

aż się znowu zainteresowałem co się z nią dzieje i wyczytałem że kształci się w kierunku śpiewu operowego.Fajny talent,pare lat temu krążyła po YT jej interpretacja "pardonne moi" mireille mathieu,ale chyba wycofane bo za nic nie mogę tego odnależć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwychwstalem wlasnie... w Polsce

 

Dzyndzel rowniez lubie dyskoteke.

 

Lukasz sorki za wczorajszeo sms. Zbombardowalem sie niezimnsko...

 

Asia powitac kope lat.

 

u mnie holdys i spola jedzie srana

 

 

dobra jedziemy z dyskoteka

 

 

 

 

wersja niemiecka i angielska

 

http://www.youtube.com/watch?v=DaWcpm7DqXA

 

ja wole niemiecka

 

stachu rzeczywiscie albania daje rade :D :D jade do CIty

 

bede pozniej

 

i jeszcze to je dobre

 

 

 

natomiast ten utwor dedykuje wszystkim paniom z kacika: Asia, Aga

 

 

spadam, wroce niebawem zeby nie bylo

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedna moim zdaniem świetna taneczna propozycja z Eurovizji 2009 tym razem Kejsi tola-młodziutka dziewczyna z Albanii z nieprawdopodobnym głosem

 

 

 

Ja osobiście oglądałem ostatnio całą Eurowizję gdzie Ich Troje śpiewało Keine Grenzen ...Nie pamiętam który to był rok ale wylądowali chyba na 6 stym miejscu :question:Nie przepadam za tym festiwalem ale pewnie można tam czasami coś ciekawego wyłapać :idea:

 

 

 

 

Pamiętacie Dime ? ;)

 

 

 

 

 

Przypomnę że ten pan co pląsa na łyżwach to nikt inny jak miszcz Evgeni Pluschenko. To się nazywa prawdziwy support :D

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolce przyszły :D nie wiem czy tylko sobie coś wmawiam, ale mam już na 1 kolumnie kolce, druga bez i wydaje mi się, że rzeczywiście ta z kolcami mniej drgań przenosi na podłogę :yahoo: Z drugą trochę powalczę, bo trzeba we froncie dziurę po kurierze załatać :/ Zostanie tylko pęknięcie tweetera i wgniotki w obudowie - do tym nie wiem jak się zająć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolce przyszły nie wiem czy tylko sobie coś wmawiam, ale mam już na 1 kolumnie kolce, druga bez i wydaje mi się, że rzeczywiście ta z kolcami mniej drgań przenosi na podłogę Z drugą trochę powalczę, bo trzeba we froncie dziurę po kurierze załatać :/ Zostanie tylko pęknięcie tweetera i wgniotki w obudowie - do tym nie wiem jak się zająć :/

 

Bartek kiedy bedziesz wiedzial cos od kurira?

zrob foto tego Tweetera, albo pokryje Ci czesc kosztow za nowy albo dam Ci od centralngo jesli beda te same.

 

Lukasz czekam na dane do przelewu. Dzieki serdeczne za rozmowe, zgramy sie jak nie w Zakopcu to Kutnie, albo jeszcze gdzie indziej. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek kiedy bedziesz wiedzial cos od kurira?

dzisiaj po pracy ich pogonię - tzn. zadzwonię i zobaczę, czy już coś wiedzą, bo na razie zero odzewu :/

W teeterze sam plastik obudowy jest pęknięty, możemy się mienić plastikami jak coś ;)

Paczta: http://allegro.pl/legendarne-kolumny-tannoy-637-d70-i2992954838.html CO TO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem to ogloszenie z tymi dual concentricami

 

 

starsze wersje definition obejmuja d300, d500, d700, d750, d900 wiec do tej serii to ogloszenie nie nalezy,

 

 

 

 

 

 

po za tym cala seria definition jest w drewnie!

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś starsza seria, jeszcze made in U.K.

znalazłem tyle:

Model: 637

Year: 1994-

Dual Concentric: 2043

Dual Concentric Size: 8"

High Frequency: 1673/2043

High Frequency Size: 25mm

Low Frequency: 2044

Low Frequency Size: 8"

Crossover Code: 1169

Spares: Available

 

opinie mają nienajgorsze ;) Gdyby były w stanie oryginalnym, z wooferami i nie rozkręcane, to można by się zastanowić ;)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teeterze sam plastik obudowy jest pęknięty, możemy się mienić plastikami jak coś

 

przeslij mi zdjecie to sobie obejze ten plastik..

 

opinie mają nienajgorsze ;) Gdyby były w stanie oryginalnym, z wooferami i nie rozkręcane, to można by się zastanowić ;)

 

ja bym jednak uderzyl w definition...

 

Widzialem d300 za 2600zl na allegro, w niderlandach po 500 - 600 euro.

 

Te male pipy naprawde swietnie graja ... Piotrek aktualnie ma je podpiete pod Luxmana na gramofonie Thorens td 166

 

$(KGrHqJHJ!4FBPo+)gpmBQZ4TDnMw!~~60_1.JPG?set_id=8800005007

 

srednica i gora bardzo szczegolowe, cieply przyjemny czysty dzwiek

 

choc bas nie schodzi zbyt nisko to w tych pipach malych daje naprawde czadu.

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem legendarne dali 104 i raczej bylem z nich zadowolony, ale to jest niska polka.

 

Dzwiek byl troche podcukrowany, podrasowany i na wyzszej klasie wzmaku wyszlo szydlo z wora,

 

 

 

Dali jak najbardziej,

 

Dania to jedna z poteg dzwieku audiofilskiego: Audiovector, Dali, Jamo itp

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goraco polecam, wprost nie moge sie doczekac wspolpracy ich z Xindakiem. To bedzie przedsionek Nirvany

 

hahahahhahaha

 

 

Lukasz dostalem wiadomosc. Przeleje Ci dzisiaj kaske. Dzieki jeszcze raz!!!

 

Bartek przeslij mi foto tego plastiku

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa ... Wczoraj przeglądając różne audio fora zagraniczne nadziałem się na wypowiedź pewnego gościa ...Powołał sie na inżyniera Tannoy którego ponoć dobrze zna i wg niego (inżyniera) kolumna D900 to najbardziej udana konstrukcja Tannoy w całej historii firmy :o

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...