Skocz do zawartości

Otwory technologiczne drzwi w GC/GH


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

Ave!

 

W ramach dopieszczania blacharskiego mojej Maleńkiej, planuję też konserwację drzwi przednich i tylnych. Czy ktoś zna położenie i sposób dostania się do jakichś otworów technologicznych w drzwiach, żeby tą operację przeprowadzić?

 

Jeśli zaś takowych nie ma, to czy wie ktoś, czy (i czy jest to bezpieczne, nie niesie za sobą groźnych konsekwencji) można gdzieś zrobić (wywiercić a potem zaślepić) takowe otwory, żeby konserwację i zabezpieczenie woskiem przeprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyciągniesz podnośnik szyb a nie masz doświadczenia w jego ponownym wyregulowaniu to nierób tego,pamiętaj że szyby są bez ramek i naprawdę ciężko jest to potem wszystko wyregulować,pozdro.

 

-- 20 sie 2012, o 13:11 --

 

http://opposedforces.com/parts/impreza/ ... door_trim/

 

Tu masz rysunki,pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi przy okazji jedną rzecz.

Ostatnio przednia szyba przy podnoszeniu zaczepiała się o wiązkę od podnośnika elektrycznego. Rozebrałem tapicerkę, odpowiednio poprowadziłem wiązkę, nasmarowałem szyny i problem rozwiązałem. Założyłem tapicerkę i okazało się, że przednia szyba podnosi się o pół centymetra za wysoko i przy otwieraniu drzwi zaczepia z kolei o uszczelkę. Na dniach rozbiorę znów i się przyglądnę, ale najpierw zapytam. Jest tam jakiś ogranicznik podnoszenia szyby, abym wiedział czego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, bo pewnie żeś pytał o jakieś pierdoły dotyczące silnika czy napędów, zamiast rozpocząć jakiś ciekawy wątek o podłokietnikach :P

 

opowiadałem Ci o tym podłokietniku czy tam rączce do drzwi, czy cokolwiek to było, ale chromowane? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu godziny 7 odpowiedzi 8)

Na forum audi jak o coś zapytałem to od razu zjeebali że było, zamknęli wątek, i nawet nikt nie raczył podpowiedzieć gdzie szukać.

adaś, a bo tutaj to fajne ludzie są nie to co tam :D

 

I właśnie dlatego kupiłem Subaru... z powodu The Forum i tutejszych klimatów :mrgreen::twisted::oops::mrgreen::twisted:

 

Tak więc - dziękuję wszystkim za wiele bardzo przydatnych informacji i porad, dzisiaj wracam do prac nad autem ;) Jak coś ciekawego wyniknie to dam fotki :wink:

 

BelegUS, to jak się zabierasz ostro do pracy to pamiętaj jeszcze o progach i nadkolach bo tam często ruda zagląda

Te już są zrobione/w trakcie - tragedii nie było, trochę wycięte, trochę dobrane, dogięte i dospawane :twisted: Jeszcze mnie tylko martwi, co się ujawni po zdjęciu tylnego zderzaka - czy nie okaże się zwiastunem, że jednak progi tylko wyglądają z obu stron "nieźle"... :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...