Skocz do zawartości

Jaki kolektor???


Pawlo20

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że chodzi Ci o równo dla osiągów. Jeśli to ma być tylko dla efektów dźwiękowych to seria styknie.

 

Miałem równoodległościowy z GTka,ale był tak skonstruowany,że nie mogłem założyć płyty pod silnik.Jest sens zakładać równoodległościowy do 350kM :roll: Seryjnego żeliwa nie włożę nigdy.Problem z perrinem i itp. równoodległosciowym jest taki,ze musiałbym zmienić miskę olejową, na taką jak jest w 2,5,żeby się zmieścił

 

-- Pn sie 20, 2012 5:13 pm --

 

no chyba,że znowu pomożesz koledze

popytam:)

 

 

będę wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens zakładać równoodległościowy do 350kM. Problem z perrinem i itp. równoodległosciowym jest taki,ze musiałbym zmienić miskę olejową, na taką jak jest w 2,5,żeby się zmieścił

 

Na serii 350KM też uzyskasz więc pod tym kątem sensu nie ma. A co do miski to co za problem? droga nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens zakładać równoodległościowy do 350kM. Problem z perrinem i itp. równoodległosciowym jest taki,ze musiałbym zmienić miskę olejową, na taką jak jest w 2,5,żeby się zmieścił

 

Na serii 350KM też uzyskasz więc pod tym kątem sensu nie ma. A co do miski to co za problem? droga nie jest :)

 

 

Wiesz,ja byłbym bardzo zadowolony z tego kolektora,który mam obecnie,gdyby tylko nie był chiński,to znaczy mógłby być nawet tajwański,ale ,żebym nie musiał Ciągle wymieniać uszczelek i poprawiać spawów,lubię dłubać,jednak robić jedno i to samo każdego kiedyś znudzi.Miskę oczywiscie można zmienić,ale ta jest większa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą miskę i nie ma problemów.

 

A co do kolektorów to żeby były szczelne to muszą być markowe za konkretną kasę bo wtedy wiesz że są wykonane z porządnego materiału a nie z gównolitu. W moim przypadku Perrin też się wygiął w banana ale pracuje w dużo cięższych warunkach niż normalnie, po wspawaniu grubszych przylgni jest ok. Do 450KM Perrin spokojnie daje radę, podobnie Tomei, Fujitsubo, itd. Tanich w ogóle nie ma co kupować bo tak jak piszesz są nieszczelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał z MG Motorsport ma spore doświadczenie w spawaniu kolektorów, robił też do Subaru...może warto zadzwonić i pogadać. Robiłem już u niego sporo rzeczy i dawał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...