Skocz do zawartości

Łożyska do skrzyni MY01


mzy

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły do mnie zamówione łożyska do remontu skrzyni MT5 od mojego WRXa (77-TY754VN2AA), a konkretnie "dupki" skrzyni z wiskozą:

http://opposedforces.com/parts/impreza/ ... tration_2/

Łożyska 806230170 (część 24.) i 806255010 (część 44.) zgadzają się z zamówieniem, ale:

- zamiast łożyska 806322050 (część 16.) przyszło 806322080

- zamiast łożyska 806330110 (część 12.) przyszło 806330120

Na razie nie mam odzewu od sprzedawcy, a opposed nie zna tych numerów części. Stąd też pytanie do osób, które mają dostęp do "czegoś lepszego niż opposed" - czy te łożyska będą ok? Sądząc z numeracji części FHI wydają się być "następcami" potrzebnych mi łożysk, ale chciałbym mieć pewność, że to wszystko będzie pasowało P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły do mnie zamówione łożyska do remontu skrzyni MT5 od mojego WRXa (77-TY754VN2AA), a konkretnie "dupki" skrzyni z wiskozą:

http://opposedforces.com/parts/impreza/ ... tration_2/

Łożyska 806230170 (część 24.) i 806255010 (część 44.) zgadzają się z zamówieniem, ale:

- zamiast łożyska 806322050 (część 16.) przyszło 806322080

- zamiast łożyska 806330110 (część 12.) przyszło 806330120

Na razie nie mam odzewu od sprzedawcy, a opposed nie zna tych numerów części. Stąd też pytanie do osób, które mają dostęp do "czegoś lepszego niż opposed" - czy te łożyska będą ok? Sądząc z numeracji części FHI wydają się być "następcami" potrzebnych mi łożysk, ale chciałbym mieć pewność, że to wszystko będzie pasowało P&P.

 

Będzie pasować :wink:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komancz, dzięki, pomuczek leci

dareckiislandia, wiem, że większość z tych łożysk da radę dobrać z NSK (może 24 byłoby problemem ze względu na tą dodatkową blachę), ale części oznaczeń nie udało mi się znaleźć (być może są na bieżniach, a tych jeszcze nie wyciągałem) i stwierdziłem, że dla świętego spokoju wezmę już komplet ori.

 

Wątek do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...